Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" świętuje. Kadry w białej sukni zwiastują jedno! "Dobrze, że dałaś mu szansę"

Małgorzata Borysewicz z programu: "Rolnik szuka żony" opublikowała na Instagramie porcję kadrów, na których zaprezentowała się w sukni ślubnej. W komentarzach pojawiło się mnóstwo wpisów nawiązujących do udziału kobiety w randkowym show.

„Rolnik szuka żony 4”. Małgorzata i Paweł Borysewiczowie pięć lat po ślubie

Które pary z programu: „Rolnik szuka żony” przetrwały? Takie pytanie często pada z ust fanów śledzących dalsze losy uczestników randkowego show. Telewizyjny projekt doczekał się bowiem aż 9. sezonów, a obecnie trwa emisja jubileuszowej edycji. Stąd też na „szklanym ekranie” pojawiło się mnóstwo osób poszukujących „drugiej połowy”. Podczas gdy jedne związki rozpadały się jeszcze na oczach widzów, inne trwają do dziś. "Rolnik..." połączył m.in. Małgorzatę i Pawła Borysewiczów: bohaterów 4. odsłony. W roli osoby otrzymującej listy od kandydatów wystąpiła Małgosia, a na jej „wizytówkę” odpowiedział Paweł.

Między Małgorzatą a jej nowym znajomym niemal od razu „zaiskrzyło”. Świadkiem rodzącego się między nimi uczucia byli czujni odbiorcy „RszŻ”, którzy wróżyli im… rychły ślub! O tym, że ich słowa znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości, przekonaliśmy się niedługo później. Małgorzata i Paweł wzięli ślub 28 września 2018 roku, co oznacza, że właśnie świętują 5. rocznicę zawarcia małżeństwa. Z tej okazji uczestniczka show opublikowała prywatne fotografie wykonane w tym ważnym dla nich czasie.

Małgorzata z „Rolnik szuka żony” w białej sukni

Małgorzata Borysewicz z „Rolnik szuka żony 4” zamieściła na Instagramie ślubne fotografie. W krótkim opisie nawiązała do rocznicy ślubu, pisząc:

Przybijamy sobie 5!

Wśród ujęć znalazły się niepublikowane dotąd kadry m.in. z sesji ślubnej.

Przesuń w prawo.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Wspomniany post nie umknął uwadze internautów, którzy w komentarzach składali parze życzenia, a także dzielili się swoimi wspomnieniami:

Wszystkiego najlepszego na dalsze lata!

Jejku, jak to zleciało. A jeszcze nie tak dawno oglądałam edycję Rsż z Państwem. Wszystkiego dobrego!

Następnych pięknych rocznic w zdrowiu i miłości.

Super do siebie pasujecie, dobrze, że dałaś mu szansę w programie mimo różnicy wieku. Życzę wszystkiego dobrego.

Weselne dzwony zabiły Małgosi i Pawłowi pięć lat temu. Od tamtej pory życie państwa Borysewiczów nabrało zawrotnego tempa! Obecnie małżonkowie tworzą ciepły i rodzinny dom dla dwójki dzieci: Rysia i Blanki. Niezmiennie rozbudowują także gospodarstwo, a szczegółami rolniczka chętnie dzieli się na Instagramie. Oglądaliście odcinki programu: „Rolnik szuka żony” z udziałem Małgorzaty oraz jej partnera?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Agnieszka Filochowska z "Rolnik szuka żony" pokazała synów. Ale wyrośli!
Agnieszka i Robert Filochowscy z programu: "Rolnik szuka żony" mają dwóch synów. Jak wyglądają dzieci jednej z najpopularniejszych par randkowego show? Partnerka rolnika pokazała w sieci nowe zdjęcie Adama i Tomasza.

Oceń ten artykuł 0 0