Jest nowy teledysk Riverside z pięknymi ujęciami! Klip nosi tytuł "Found"

To do zespołu Riverside należy hit pod tytułem "The Depth Of Self-Delusion". Wielu słuchaczy nie wiedziało początkowo, że muzycy są Polakami! Warto zwrócić uwagę na ich twórczość, którą doceniło już wiele krajów na całym świecie.

Riverside to grupa, która powstała w 2001 w Warszawie. Po dwóch latach zadebiutowali płytą "Out of Myself" i już ona przyniosła im rozgłos. Swoją pozycję muzycy podtrzymywali trzema kolejnymi albumami, a piąty o nazwie "Shrine of New Generation Slaves" z 2013 przypieczętował ich sukces.

To właśnie na płycie sprzed dwóch lat znalazł się najbardziej znany utwór kwartetu Riverside, a mianowicie "The Depth Of Self-Delusion" (lyric video TUTAJ). Album uzyskał status złotej płyty, podobnie jak poprzedni.

4 września, czyli w ubiegły piątek, ukazało się kolejne muzyczne dzieło Polaków - najnowszy krążek nosi tytuł "Love, Fear and the Time Machine".

Tego samego dnia w sieci ukazał się również teledysk do jednej z nowych piosenek Riverside.

Obejrzyjcie klip do utworu "Found":

Oceń ten artykuł 9 0

Ogólna ocena Jest nowy teledysk Riverside z pięknymi ujęciami! Klip nosi tytuł "Found" to: 100% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.
Komentarze