Joanna Jabłczyńska bez ubrań i makijażu. Pozowała ubrana tylko "w szczęście i błysk w oku" [FOTO]

Joanna Jabłczyńska postawiła na naturalność. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" pokazała się bez makijażu, bez filtrów i... bez ubrań. Zdjęcia z pościeli zrobiły na jej fanach oszałamiające wrażenie. "Można stracić głowę" - komentują.

Joanna Jabłczyńska – Instagram

Joanna Jabłczyńska przed kamerą zaczęła występować już jako kilkulatka. Jako dziecko pojawiała się w „Tik-Taku” czy „Teleranku”, potem zaczęła grać w serialach i filmach. Największej popularności przysporzyła jej rola w „Na Wspólnej”. Aktorstwo nie jest dziś jedynym zajęciem gwiazdy. Przed laty ukończyła studia prawnicze i prowadzi teraz własną kancelarię prawną.

38-letnia dziś aktorka i prawniczka jest także aktywną użytkowniczką social mediów. Ma własny profil na Instagramie, który obserwuje już ponad 110 tysięcy osób. Mimo że Jabłczyńska chroni prywatność, zdarza jej się na własnych zasadach uchylać rąbka tajemnicy na temat swojej codzienności.

Joanna Jabłczyńska bez makijażu

Teraz aktorka pochwaliła się na swoim instagramowym profilu zdjęciami z nowej sesji, podczas której postawiła na naturalność. Pozowała bez makijażu, prezentując nagie ciało okryte jedynie pościelą. Zrezygnowała też z upiększających filtrów. Nie były potrzebne.

No make up, no filter, really bad hair day… i za to lubię te zdjęcia. Ubrana w szczęście i błysk w oku. I tego wam wszystkim życzę

– zwróciła się do fanów.

Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Obserwatorom gwiazdy opadły szczęki. Nie byli w stanie oderwać wzroku od zachwycających fotografii.

Każde słowo, żeby opisać tę sesję, to banał…

Coś fenomenalnego! Taka jesteś najpiękniejsza

Przepiękna, naturalna kobieta 

Ech, można stracić głowę i serce! Przepiękna

– posypały się komplementy.

Oceń ten artykuł 0 0