Joanna Jabłczyńska dawno nie pokazywała takich zdjęć! 37-latka zapozowała w mini i cekinach [FOTO]

Joanna Jabłczyńska jest świadoma swojej popularności i stara się być w stałym kontakcie z fanami. Ostatnio opublikowała na swoim Instagramie niezwykle kobiece ujęcia. Sukienka mini z cekinami to strzał w dziesiątkę?

Joanna Jabłczyńska w cekinowej mini

Joanna Jabłczyńska dorastała na oczach wielu widzów. Jej kariera zaczęła się niemal trzy dekady temu, gdy dołączyła do zespołu "Fasolki". Później pojawiała się w rozmaitych projektach. Występowała w reklamach, serialach, filmach czy programach rozrywkowych. Dziś jest cenioną aktorką dubbingową, teatralną, filmową i telewizyjną. Na swoim koncie ma dziesiątki rozmaitych ról. 37-latka już nie raz udowodniła, że nie boi się wyzwań, co mogliśmy oglądać np. w: "Tańcu z gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo", "Jak oni śpiewają" czy "Agent - Gwiazdy". Aktorka doskonale czuje się nie tylko na scenie, przy mikrofonie czy przed kamerą. Równie dobrze wypada w obiektywie aparatu. Dowodem na to może być jej najnowsza publikacja. Zdjęcia autorstwa Teresy Falkowskiej zachwyciły fanów aktorki, co widać w komentarzach. Cekinowa mini świetnie podkreśla wysportowaną sylwetkę Joanny.

Piękna jak zawsze.

Sztos!

Ale pięknie wyglądasz

- komentują internauci.

Joanna Jabłczyńska na Instagramie

Joanna Jabłczyńska należy do grona aktorek, które pilnie strzegą prywatności, ale nie rezygnują z kontaktu z fanami. 37-latka chętnie dzieli się urywkami z życia na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 107 tysięcy internautów. Serialowa Marta z "Na Wspólnej" zamieszcza tam nie tylko relacje z realizacji kolejnych projektów zawodowych czy efekty sesji zdjęciowych. Pokazuje również kadry z codzienności. Dzięki temu wielbiciele mogą zobaczyć, m.in. jak wypoczywa, trenuje czy spędza wolny czas.

Oryginalna fryzura i aż trzy różne kreacje. Magdalena Narożna pokazała nowe zdjęcia! "Zjawiskowo"
Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi opublikowała fotografie, na których prezentuje się w aż trzech różnych kreacjach. Efektowne stroje, a także oryginalna fryzura nie mogły zostać niezauważone przez czujnych internautów!

Oceń ten artykuł 0 0