Joanna Jabłczyńska wie, jak rozgrzać fanów! Kobieca stylizacja sporo odsłania. "Piękna jesteś" [FOTO]

Joanna Jabłczyńska zaskarbiła sobie sympatię tysięcy fanów. 37-latka, która debiutowała w szołbiznesie jako nastolatka, chętnie udziela się na Instagramie, gdzie publikuje ujęcia z codzienności. Ostatnio aktorka pochwaliła się efektami niezwykle kobiecej sesji zdjęciowej.

Joanna Jabłczyńska w zmysłowej sesji zdjęciowej

Joanna Jabłczyńska należy do grona aktorek, które doskonale wiedzą, jak ważny jest bezpośredni kontakt z fanami. Aktorka chętnie udziela się na Instagramie, gdzie obserwują ją tysiące internautek i internautów. W wirtualnej galerii 37-latki możemy znaleźć nie tylko publikacje związane z realizacją kolejnych projektów zawodowych. Pośród relacji z serialu "Na Wspólnej" czy pracy nad spektaklami teatralnymi aktorka zamieszcza również ujęcia z codzienności. Co jakiś czas jej konto zasilają także zdjęcia z profesjonalnych sesji. Ostatnio Asia stanęła przed obiektywem Martyny Muchy. Efekty ich współpracy robią wrażenie. Jest zmysłowo, kobieco i z klasą!

Kobiece fotografie, wobec których nie można przejść obojętnie

Joanna Jabłczyńska zaprezentowała się w zniewalającym wydaniu. Na zdjęciach widać, że doskonale odnajduje się w roli modelki, a praca z fotografką była przyjemnością. Niezwykle kobiece ujęcia spotkały się z entuzjastyczną reakcją użytkowniczek i użytkowników Instagrama, którzy nie szczędzili komplementów i miłych słów w komentarzach.

Doskonale łączy Pani bycie piękną i zalotną kobietą z brakiem wulgarności
Piękna jesteś
Powiedziałbym Aśka nie szalej lecz byłoby to wbrew naturze. Także Aśka szalej bo z uśmiechem Ci do twarzy
Śliczna jesteś Asiu
Super wyglądasz
Najpiękniejszy uśmiech - komentują internauci.

Patricia Kazadi w koronkowej bieliźnie. "O takich Aniołkach Victoria's Secret marzyłam" [WIDEO]
Patricia Kazadi opublikowała na Instagramie wyjątkowe nagranie. Wśród ujęć możemy dostrzec kadry w bieliźnie. Jak się okazuje, to spełnienie jednego z marzeń artystki, które zrodziło się jeszcze w dzieciństwie. Publikację skomentowała mama 35-latki.

Oceń ten artykuł 1 2

Ogólna ocena Joanna Jabłczyńska wie, jak rozgrzać fanów! Kobieca stylizacja sporo odsłania. "Piękna jesteś" [FOTO] to: 33% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.