Joanna Jarmołowicz pokazała, co myśli o stroju koleżanki. W ruch poszły ręce! [WIDEO]

Joanna Jarmołowicz wrzuciła na Instagram nagranie przedstawiające jej przygotowania do wczorajszego wyjścia na filmową premierę. Gwiazda postawiła na gustowny garnitur, jednak szybko okazało się, że nie tylko ona wpadła na taki pomysł. Jak zareagowała na widok "koleżanki po fachu" w podobnym stroju? W ruch poszły ręce!

Joanna Jarmołowicz w nowym filmie

Nowy rok to nowe filmy! Wiążą się z tym uroczyste pokazy, a jeden z nich miał miejsce wczoraj. Wkrótce do kin trafi nowa produkcja z plejadą gwiazd; przed kamerami pojawili się bowiem m.in.: Mikołaj Roznerski, Alicja Bachleda-Curuś, Maciej Zakościelny, Piotr Głowacki, Michalina Sosna i Joanna Jarmołowicz. Ostatnia z wymienionych pań podzieliła się na Instagramie krótkim nagraniem z przygotowań na uroczystą galę. Partnerka Jana Królikowskiego pokazała efekt „przed” i „po” nałożeniu makijażu. Zmianie uległ także jej strój – aktorka postawiła na gustowny garnitur w odcieniu butelkowej zieleni.

Joanna Jarmołowicz i Michalina Sosna na Instagramie

Krótkie nagranie udostępnione przez Joannę Jarmołowicz kończy się zapisem spotkania dwóch aktorek. Wspomniana gwiazda zwraca uwagę na Michalinę Sosnę, która ma na sobie… garnitur o podobnym kroju! Różni się jedynie kolorem, ponieważ w drugim przypadku rządzi róż. Obie panie z humorem podeszły do całej sytuacji, profesjonalnie odkrywając rolę „modowej sprzeczki”. Na ich twarzach goszczą jednak promienne uśmiechy, co świadczy o tym, że aktorki na pewno nie żywią do siebie urazy. Głos zabrali także internauci, którzy pozostawili po sobie „ślad” w postaci komentarzy pod filmikiem na Instagramie Jarmołowicz.

Wspaniałe jesteście – klasa!

Pani Joasiu, jaka stylówa by nie była, to w każdej pani wygląda wspaniale.

Ale Ty masz super ten uśmiech.

Dla nas obie panie wyglądały fantastycznie! A Wam, który kostium bardziej przypadł do gustu?

U boku Mikołaja Roznerskiego pojawiła się tajemnicza kobieta. Tak para brylowała na "ściance"!
Mikołaj Roznerski podczas ostatniej premiery filmowej chętnie pozował fotoreporterom. Co ciekawe, przez chwilę towarzyszyła mu piękna blondynka! Dla fanów aktora, którzy trzymali kciuki za jego związek...

Oceń ten artykuł 0 0