Joanna Jarmołowicz zaskakuje! Gwiazda "M jak Miłość" przeszła spektakularną metamorfozę!

Joanna Jarmołowicz polskim widzom znana jest między innymi z serialu "M jak Miłość". Aktorka niedawno została mamą. We wrześniu na świat przyszedł synek kobiety - Józef. Teraz w życiu kobiety czas na kolejne zmiany. Jak sama napisała na swoim profilu na Instagramie: „Zaczynam nowy etap!”. Jarmołowicz zmianę zaczęła od nowej fryzury! Szczęśliwa mama przeszłą spektakularną metamorfozę. Zobaczcie!

View this post on Instagram

Kochani w życiu ważne są zmiany

A post shared by Joanna Jarmołowicz (@asiajarmolowicz) on

Szczęśliwa mama

23 września Joanna Jarmołowicz na swoim profilu na Instagramie poinformowała swoich fanów, że na świat przyszedł jej pierwszy synek – Józef. Kobieta razem ze swoim partnerem Janem Królikowskim nie ukrywają swojego szczęścia. Na profilu aktorki często pojawiała się zdjęcia z małą pociechą, która stała się oczkiem w głownie rodziców.

„Zaczynam nowy etap”

Po ciąży Jarmołowicz postanowiła co nie co zmienić. Jak podkreśla w swoich mediach społecznościowych – „Zaczynam nowy etap”. Kobieta postanowiła rozpocząć go od nowej fryzury!  Szczęśliwa mama w swojej internetowej galerii opublikowała ostatnio zdjęcie przedstawiające jej spektakularną metamorfozę. Kolejny kadr z „nowymi włosami” opatrzyła opisem – „w życiu ważne są zmiany”. Trzeba przyznać, że szczęśliwa mama odważyła się na naprawdę spore zmiany! Jaka prezentuje się w takiej fryzurze? Fani są zachwyceni, co potwierdzają ich komentarze!

Cudowna zmiana

Genialnie!!!!

Mega zmiana

Bosko

Wooow jaka zmiana. Pięknie wyglądasz

Przepięknie!

A Wam jak się podoba? 

Gwiazda "M jak Miłość" pochwaliła się uroczą fotografią. Na zdjęciu jej malutki synek
Joanna Jarmołowicz niedawno podzieliła się z fanami radosną nowiną, publikując na Instagramie wymowne zdjęcie. Ponad tydzień temu gwiazda serialu "M jak...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze