Joanna Jędrzejczyk dostanie nowy program? W sieci pojawiły się pierwsze doniesienia

Gwiazda sportów walki przez ostatni rok zyskała sporą rozpoznawalność. Przez ostatnie kilka lat była zapraszana na największe eventy w kraju, a nie tak dawno została jurorką popularnego tanecznego show. Wszystko wskazuje na to, że Joanna Jędrzejczyk dopiero się rozkręca!

Joanna Jędrzejczyk w mediach

Przez ostatnie kilka miesięcy o Joannie Jędrzejczyk jest naprawdę głośno. Nic w tym  dziwnego, gdyż zawodniczka MMA dostała angaż w trzeciej edycji programu „Dance Dance Dance” w TVP2, gdzie spełnia się w całkiem nowej dla siebie roli, jako jurorka taneczna.

Joanna Jędrzejczyk jest niezwykle popularna również w mediach społecznościowych, gdzie z powodzeniem prowadzi swoje profile. Między innymi to właśnie na Instagramie zyskała spore grono fanów, którzy w liczbie niemal dwóch milionów obserwatorów bacznie śledzą nowe poczynania bokserki. Trzeba przyznać, że wśród internautów Joanna Jędrzejczyk budzi bardzo pozytywne odczucia, o czym świadczą komentarze przepełnione komplementami.

Joanna Jędrzejczyk dostanie nowy program?

Niesłabnąca popularność Joanny Jędrzejczyk sprawia, że jest coraz częściej zapraszana do udziału w różnych programach. Ostatnio było głośno o tym, że jednak nie do końca spełnia oczekiwania produkcji „Dance Dance Dance”, o czym informował portal Pudelek. Jednak według informatorów tego samego portalu, Jędrzejczyk może dostać nowy program, ale w innym formacie.

TVP chciałaby utrzymać współpracę z Joanną. Najprawdopodobniej znajdzie się dla niej miejsce w kolejnej ramówce. Jędrzejczyk jest niewątpliwie osobowością, która zna się i ma wiedzę w dziedzinie sportu. Jest plan, aby Joasia sprawdziła się w audycji sportowej, niewykluczone, że będzie zapraszana do komentowania różnych wydarzeń sportowych w TVP – miał wyjawić informator Pudelka.

Ponadto Telewizja Polska ma mieć konkretny pomysł na inne formy współpracy z zawodniczką MMA.

Władze stacji zastanawiają się również nad tym, czy nie powierzyć jej nowej (planowanej) audycji z gimnastyką dla kobiet. Jędrzejczyk miałaby proponować telewidzom ćwiczenia na różne partie mięśni oraz rozmawiać z dietetykami na temat planów żywnościowych, oraz produktów polecanych w diecie - informuje źródło portalu.

Jednak na razie są to jedynie doniesienia, do których nie odniosła się jeszcze ani Joanna Jędrzejczyk, ani Telewizja Polska.

A Wy, widzielibyście Joannę Jędrzejczyk w roli prowadzącej jeden z wymienionych wyżej programów?

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Joanna Jędrzejczyk dostanie nowy program? W sieci pojawiły się pierwsze doniesienia to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze