Joanna Koroniewska pochwaliła się fryzurą sprzed lat. "Gofrownica najlepsza"

Joanna Koroniewska pokazuje fryzurę sprzed lat. W której było jej najbardziej do twarzy? "Pierwsza i ostatnia tragedia".

Domowe "zakłady" fryzjerskie

16 września swoje małe święto obchodzą fryzjerzy. Światowy Dzień Fryzjera. W trakcie lockdownu wszyscy przekonaliśmy się, jak ważny jest to zawód i jak bardzo go potrzebujemy. W domach i mieszkaniach w całej Polsce otworzyły się małe, nieoficjalne, domowe „zakłady”, w których żony strzygły swoich mężów, a mężowie strzygli żony.

Sposób na poprawę humoru

Joanna Koroniewska, która aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, nie zapomniała przypomnieć o tym ważnym dniu swoim obserwatorom. Do humorystycznego wpisu dołączyła zdjęcie, a właściwie zdjęcia… Porównała swoje fryzury na przestrzeni lat. Zadała swoim fanom odważne pytania:

To która fryzura najgorsza?! Najlepsza?!

Znalazła również sposób na poprawę humoru w deszczowy, pochmurny dzień.

Spieszmy się doceniać Naszych Fryzjerów, tak szybko odchodzą…. A wraz z nimi w zapomnienie… dobre fryzury. Wczoraj był Światowy Dzień Fryzjera, dlatego teraz chciałabym Wam udowodnić, że jest to jeden z NAJWAŻNIEJSZYCH zawodów na świecie, zaraz po lekarzu, ratowniku medycznym i manikurzystce. Pokazujcie mi SWOJE mega fryzury. Oznaczajcie mnie w stories. Przynajmniej poprawimy sobie humor w ten deszczowy dzień. Macie za sobą TAAKIE mistrzowskie cięcia ?!! - napisała na swoim Instagramie Koroniewska.

Zdjęcia na dnie szafy?

Internauci podkreślali, że takie zdjęcia każdy gdzieś tam po kątach chowa. Pytanie czy kiedykolwiek wyjmuje i pokazuje znajomym?

Kobieta zmienną jest na każdym zdjeciu zalotna i taka kokietka

Gofry sa super ale ta ostania to bije wszystko

Każda fryzura była hitem w danym czasie! Każda z nas ma takie zdjęcia! To nie żadna ujma...to dowod na to,że Każda z nas była na czasie z moda!

Pierwsza i ostatnia tragedia

Gofrownica najlepsza

Oj

Aż Cieżko się zdecydować – komentowali internauci.

Joanna Koroniewska pozuje w stroju kąpielowym swojej 12-letniej córki. Rozpętała się burza [ZDJĘCIA]
Joanna Koroniewska pochwaliła się fanom, że udało jej się włożyć strój kąpielowy swojej 12-letniej córki. Zdjęcia i wpis, które opublikowała na Instagramie, wywołały burzę. W obronie aktorki stanął jej znany mąż.

Joanna Koroniewska z córką w szpitalu. Internautka: "Jesteś zaniedbana". Jest odpowiedź aktorki
Joanna Koroniewska otrzymała obraźliwy komentarz od jednej z internautek. Hejterka napisała, że 43-latka ma pełno zmarszczek i jest zaniedbana. Aktorka zdecydowała się odpowiedzieć na oburzający wpis na swój temat. "Nie bolą mnie takie...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze