Joanna Krupa pokazała córkę. Przy okazji zaprezentowała się bez makijażu! "Jakie podobne do siebie" [ZDJĘCIE]

Jak Joanna Krupa wygląda bez makijażu? Odpowiedź znajdziemy w sieci, a ściślej - na instagramowym profilu pięknej modelki! To właśnie tam "Dżoana" podzieliła się z internautami rozkosznym zdjęciem z córeczką, przy okazji odsłaniając swoją naturalną twarz. Jak wyszło? Spójrzcie!

Joanna Krupa bez makijażu – Instagram

Joanna Krupa pod koniec 2019 roku zadebiutowała w zupełnie nowej roli: w listopadzie modelka urodziła córkę! Asha-Leigh to owoc miłości pięknej prowadzącej program: „Top Model” i jej męża – Douglasa Nunesa. Zakochani pobrali się w 2018 roku, a obecnie tworzą szczęśliwą rodzinę. Od momentu narodzin córeczki Instagram Krupy zapełnia się rozkosznymi kadrami przedstawiającymi dziewczynkę – Asha z miejsca skradła serca internautów śledzących poczynania „Dżoany”! Niedawno modelka opublikowała selfie powstałe podczas domowej zabawy z pociechą. Przy okazji mama Ashy zaprezentowała się bez makijażu, wzbudzając zachwyt internetowej publiczności.

Joanna Krupa z córką

Joanna Krupa bez makijażu to widok, który nie mógł przejść w sieci bez echa – gwiazda w naturalnym wydaniu prezentuje się fantastycznie, więc nic dziwnego, że sekcja komentarzy wypełniła się po brzegi komplementami.

Asiu, jesteś śliczna. Nawet bez makijażu wyglądasz olśniewająco.

Jak fajnie, że jesteś taka naturalna, niepozowane, prosto z domu.

Asieńko, cudną masz tą córcię, pozdrawiam obie piękne Panie.

Matko jakie podobne do siebie, te same odcienie oczu, geny są cudowne.

Piękna naturalna mama. Podziwiam odwagę w pokazywaniu się bez make up-u. W tych czasach filtrów itd. Normalne życie mamy z kochaną córcią. Jesteście piękną rodziną

– można przeczytać pod wspomnianym postem.

Joanna Krupa aktywnie w mediach społecznościowych

Joanna Krupa akcentuje swoją obecność w mediach społecznościowych, publikując fotografie przedstawiające ją w różnych wydaniach. Chociaż spora część jej instagramowej galerii to urocze, rodzinne kadry, to od czasu do czasu modelka pozwala sobie na „nieco więcej”, pokazując m.in. zdjęcia w bieliźnie.

Każdy post jurorki „Top Model” zbiera mnóstwo pochwał, a internauci doceniają jej wrażliwość i zaangażowanie w pomoc innym. Krupa chętnie bierze bowiem udział w rozmaitych akcjach pomocowych, namawiając do tego także innych. Obserwujecie „internetowe” życie modelki?

Marta Żmuda Trzebiatowska zbiera komplementy w sieci: "Natura w czystej postaci". Aktorka pokazała, jak wygląda bez makijażu
Jak Marta Żmuda Trzebiatowska wygląda bez makijażu? Odpowiedź znajdziemy na Instagramie! Piękna aktorka właśnie tam wrzuciła bowiem serię kadrów ukazujących ją w naturalnym wydaniu....

Oceń ten artykuł 0 0