Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała, jak wygląda bez makijażu. "Natura w czystej postaci" - komplementują internauci [ZDJĘCIE]

Jak Marta Żmuda Trzebiatowska wygląda bez makijażu? Odpowiedź znajdziemy na Instagramie! Piękna aktorka właśnie tam wrzuciła bowiem serię kadrów ukazujących ją w naturalnym wydaniu. Opublikowane fotografie nie mogły przejść w sieci bez echa!

Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu

Lista filmów i seriali, w których wystąpiła Marta Żmuda Trzebiatowska, jest naprawdę długa! Piękna aktorka pojawiła się bowiem m.in. w takich produkcjach, jak: „Nie kłam kochanie”, „Teraz albo nigdy!”, „Chichot losu”, „Blondynka” i wiele innych. Od 2108 roku Marta Żmuda Trzebiatowska występuje także w „Na dobre i na złe”, gdzie wciela się w postać Hanny Sikorki. Co ciekawe, w serialowej obsadzie znalazł się także Kamil Kula, czyli jej mąż! Aktorska para jest jedną z najlepiej dobranych w show-biznesie, a Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula doczekali się już dwójki dzieci. Zakochani niezwykle cenią sobie jednak prywatność, stąd też nie ujawnili imion swoich pociech i unikają publikowania rodzinnych fotografii. Wcale nie oznacza to jednak, że gwiazdy nie działają w mediach społecznościowych – wręcz przeciwnie! Obecnie instagramowy profil gwiazdy „Na dobre i na złe” śledzi już 316 tys. obserwujących, a liczba ta stale rośnie. Niedawno serialowa Hania zamieściła serię fotografii, na których pozuje bez makijażu. Jest to część wpisu poświęconego pewnej marce kosmetycznej, której Marta Żmuda Trzebiatowska poświęciła swoją wypowiedź.

Przesuń w prawo.

Internauci zachwyceni nowymi zdjęciami aktorki na Instagramie

Marta Żmuda Trzebiatowska w każdym wydaniu wygląda olśniewająco. Pod najnowszymi zdjęciami przedstawiającymi aktorkę w naturalnej wersji szybko zaroiło się od komplementów i wirtualnych „serduszek”:

Jak pięknie wygląda Pani bez makijażu. Cudowna.

Przepiękna cera.

Zjawiskowo.

Natura w czystej postaci.

Śliczna dziewczyna.

Jak dotąd na instagramowe konto Żmudy Trzebiatowskiej trafiło już wiele zdjęć zarówno z planu licznych produkcji, jak i wykonanych podczas chwili wytchnienia. Opublikowane kadry przedstawiają gwiazdę w różnych odsłonach, a każda fotografia zbiera wiele pochlebnych wypowiedzi. A Wam, w którym wydaniu ukochana Kamila Kuli podoba się najbardziej?

Gwiazda TVP "naturalnie" i w pełnym makijażu. To zestawienie zdjęć mocno zaskoczyło internautów!
Paulina Holtz podzieliła się w sieci fotografiami ukazującymi ją zarówno bez makijażu, jak i „po metamorfozie”. Zestawienie ujęć szybko dostrzegli czujni internauci, którzy ruszyli z...

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała, jak wygląda bez makijażu. "Natura w czystej postaci" - komplementują internauci [ZDJĘCIE] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze