Joanna Liszowska bez makijażu. Aktorka pokazała się internautom niemal tuż po kąpieli. Jej fryzura to hit! [ZDJĘCIA]

Tymi zdjęciami Joanna Liszowska po raz kolejny zachwyciła internautów! Tym razem aktorka zrobiła sobie kilka fotek niemal tuż po kąpieli, przy okazji prezentując się bez makijażu. Uwagę zwraca też jej fryzura, która jest daleka od gładkiego ułożenia... To trzeba zobaczyć!

Joanna Liszowska – Instagram

O Joannie Liszowskiej znów jest głośno! Piękna aktorka w ostatnim czasie często aktualizowała swój Instagram, dodając coraz to nowe fotografie. Nie lada zaskoczeniem była ostatnia metamorfoza serialowej Patrycji Kochan z „Przyjaciółek”; burzę blond loków zastąpił bowiem nieco ciemniejszy kolor, a o tym, że w takim wydaniu gwiazda czuje się fantastycznie, świadczyć mogą publikowane przez nią posty. Z każdego ujęcia 42-latka śle bowiem mnóstwo pozytywnej energii, która w mig dociera do jej internetowych obserwatorów. Wiele wskazuje na to, że Liszowska obecnie przebywa na zagranicznych wakacjach, skąd przesyła słoneczne pozdrowienia. Na najnowszych selfies aktorka pokazała się w naturalnej odsłonie, rezygnując z makijażu i ułożonej fryzury. Właśnie tak zaprezentowała się swoim obserwatorom, życząc im pięknego dnia!

Przesuń w prawo.

Joanna Liszowska bez makijażu

Naturalna Joanna Liszowska niemal tuż po kąpieli to widok, który nie mógł przejść niezauważony w mediach społecznościowych. Wśród komentarzy pozostawionych przez internautów prym wiodą oczywiście komplementy!

Asiu, jesteś przepiękna, na tych zdjęciach jak nastolatka,

Rusałka,

Olśniewająco pięknie wyglądasz,

Ślicznie, Asia!

Te włosy pod każdą postacią są piękne.

Joanna Liszowska „ładuje akumulatory” przed kolejnymi zawodowymi projektami, a widzowie już niebawem znów zobaczą ją na szklanym ekranie! „Przyjaciółki” i nowe odcinki pojawią się w TV najprawdopodobniej po wakacjach. Będziecie oglądać?

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze