Joanna Moro pręży gołe ciało na mrozie. "Gorąca kobieta" [ZDJĘCIA]

Joanna Moro jest znaną miłośniczką morsowania. Aktorka znów zrzuciła ubrania na mrozie. "Dzisiejszy poranek był bardzo ekscytujący" - przyznała na Instagramie, publikując gorące kadry.

Joanna Moro na Instagramie

Joanna Moro zyskała uznanie i ogólnopolską rozpoznawalność dzięki roli Anny German. Od tamtej pory zdążyła zaliczyć kilka głośnych medialnych wpadek, jednak wciąż ma ogromne grono fanów, którzy są z nią na dobre i na złe. 37-letnią obecnie aktorkę na Instagramie śledzi już blisko 100 tysięcy osób. Gwiazda regularnie pokazuje im swoje życie – również prywatne.

Joanna Moro półnaga na mrozie

Joanna Moro jest znana ze swojego zamiłowania do morsowania. Aktorka, wybierając się na urlop do Krynicy-Zdroju, przyznała jednak, że marzą jej się wczasy w ciepłych krajach.

Jadę autem jako pasażer w góry i myślę o oceanie

– napisała, publikując na Instagramie archiwalne kadry z egzotycznych wakacji.

W myśl powiedzenia: „jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma” gwiazda, zajechawszy w polskie góry, postanowiła i tak wskoczyć w strój kąpielowy. Moro zdecydowała się na modne ostatnio morsowanie „na sucho”. Półnaga wyszła na mróz. Niestrudzenie hartując ciało, chętnie pozowała do zdjęć.

Dzisiejszy poranek był bardzo ekscytujący

– przyznała pod spodem.

Fani pospieszyli z komentarzami. Docenili nie tylko odwagę aktorki, ale i jej wdzięki.

Jesteś szalona!

Cudownie wyglądasz w tym stroju, seksi mama

Pani jest gorącą kobietą. Piękna jak zawsze 

Genialne ciało

– komplementują 37-latkę.

Oceń ten artykuł 0 2
Komentarze