Joanna Moro w stroju kąpielowym. Do zdjęcia wybrała niecodzienną pozę! "Jedność z naturą"

Macie już pierwsze zdjęcia z tegorocznych wakacji? Bo Joanna Moro tak! Aktorka opublikowała na Instagramie gorącą fotografię prosto z plaży.

Wakacje gwiazd

Joanna Moro to aktorka doskonale znana publiczności oglądającej polskie seriale. Kilka lat temu aktorka otrzymała tytułową rolę w projekcie o Annie German, a w latach 2014-2015 wcielała się w rolę Sylwii Kubus w serialu: „Blondynka”. Joanna Moro występowała również w „Barwach szczęścia”, a w niedawnym czasie można ją było oglądać w „Pierwszej miłości”. Chociaż Joanna moro działa głównie przed kamerami jako aktorka, to chętnie staje także na muzycznej scenie! Ostatnio zasiliła szeregi gwiazd występujących na jednym z koncertów pod hasłem: „Wakacyjna trasa Dwójki” w Augustowie.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Joanna Moro prywatnie jest szczęśliwą mamą trójki dzieci – Mikołaja, Jeremiego oraz Ewy. Ojcem pociech jest wieloletni partner aktorki: Mirosław Szpilewski.

Mimo natłoku obowiązków Joanna Moro jest również mocno aktywna w internetowym świecie, chętnie aktualizując swój profil na Instagramie. Właśnie trafił tam iście wakacyjny kadr ukazujący gwiazdę w stroju kąpielowym. Moro położyła się na wilgotnym piasku, a pani fotograf właśnie ten moment uchwyciła w kadrze.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Joanna Moro w stroju kąpielowym

Trzeba przyznać, że zdjęcie z „wakacyjnej sesji zdjęciowej” różni się od kadrów dominujących w Internecie. Nieco ciemniejsze tło, wzrok aktorki skierowany poza obiektyw i aura tajemniczości wprost bijąca z fotografii: nic więc dziwnego, że użytkownicy sieci obserwujący poczynania Moro w sieci nie mogli przejść obojętnie obok takiego widoku! Internauci chętnie odpowiadali na pytanie aktorki, która zastanawiała się nad odpowiednią interpretacją: Lubię to zdjęcie! Co na nim widzicie?

Połączenie, jedność z naturą.

Syrenę.

Więź człowieka z ziemią. Wielką miłość do natury, która nam tyle daje – można przeczytać w komentarzach.

A jaka jest Wasza odpowiedź?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Katarzyna Glinka szukała ochłody w wodzie. Tak pozowała w bikini! Nowe zdjęcia gwiazdy "Barw szczęścia" zapierają dech
Katarzyna Glinka korzysta z wakacji! Piękna aktorka wrzuciła do sieci kolejne fotografie ukazujące jej letni wypoczynek - tak gwiazda "Barw szczęścia" relaksowała się w wodzie!

Oceń ten artykuł 0 0