Joanna Moro w stroju kąpielowym. Skomentowała swój wygląd: "Zimna woda pomoże wrócić do formy"

Joanna Moro rozpoczęła sezon na morsowanie! Aktorka wszystko nagrała, a następnie filmik opublikowała na Instagramie. W opisie odniosła się do swojego wyglądu. "Myślę, że zimna woda pomoże wrócić do formy" - przyznała.

Joanna Moro na Instagramie

Joanna Moro należy do grona gwiazd, które cenią sobie każdą porę roku. Podczas gdy wiele osób z niechęcią podchodzi do okresu jesienno-zimowego, aktorka z miejsca odnajduje plusy wspomnianego sezonu. Gwiazda znana m.in. z serialu o Annie German, a także z „Barw szczęścia” jest zagorzałą miłośniczką morsowania. O tym, że właśnie rozpoczęła ten etap, poinformowała na Instagramie. Opublikowała przy tym pamiątkowe wideo!

Joanna Moro w stroju kąpielowym

Joanna Moro zgromadziła na Instagramie sporą publiczność: to ponad 130 tysięcy internetowych obserwatorów! 38-latka dzieli się z nimi rozmaitymi „wycinkami” ze swojej rzeczywistości. Próby do spektakli, hobby, ale też spędzanie czasu z rodziną – wszystko to znajduje „odbicie” na wspomnianym medium. Joanna Moro prywatnie to szczęśliwa żona i mama. W 2008 roku wzięła ślub ze swoim partnerem – Mirosławem Szpilewskim. Para doczekała się trójki dzieci: synów – Mikołaja i Jeremiego, oraz córki – Ewy.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Joanna Moro (@joannamoro.official)

W ostatnim czasie Moro znalazła w swoim napiętym grafiku miejsce na chwilę relaksu. Jak skomentowała rozpoczęcie sezonu na morsowanie? Na filmiku widać, że była pełna dobrego humoru!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Joanna Moro (@joannamoro.official)

Internauci komentują wygląd Joanny Moro

Pod nagraniem, na którym Joanna Moro zaprezentowała się w dwuczęściowym stroju kąpielowym, aktorka zdradziła kulisy pierwszego jesiennego morsowania:

Pierwsze morsowanko w tym roku i to w deszczu. Czekacie na śnieg ???? Moja Ewa cały czas mówi, że już by chciała bałwana ulepić.

Odniosła się także do swojego wyglądu, „puszczając oko” w stronę fanów:

Ostatnio trochę tkanki tłuszczowej na zimę nabrałam, więc zimna woda myślę, że pomoże wrócić do formy.

Post gwiazdy skomentowali również internauci, pisząc:

Gdzie ta tkanka tłuszczowa ja się pytam. Pięknie Joanno wyglądasz.

Co tu mówić, ciało jak marzenie.

Od samego patrzenia robi się na przemian: to zimno, to gorąco. Pozdrawiam Panią serdecznie i życzę hartującego ciało morsowania, także w zimie.

Jesteście fanami morsowania?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Joanna Moro (@joannamoro.official)

Joanna Moro bez stanika. Tak pozowała do wakacyjnych zdjęć!
Joanna Moro wrzuciła na Instagram pamiątkowe zdjęcia powstałe podczas jej wakacyjnego wyjazdu. Do kadrów aktorka pozowała topless, zasłaniając się jedynie rękoma. Reakcja internautów mogła być tylko jedna!

Oceń ten artykuł 0 0