Joanna Opozda bez makijażu niczym... 50-letni Leonardo DiCaprio? Pokazała zdjęcia [FOTO]

Joanna Opozda została ostatnio przyłapana przez fotoreporterów, kiedy wybrała się "na miasto" bez makijażu. 34-letnia gwiazda nie pozostawiła zrobionych jej zdjęć bez komentarza. Wykazała się sporym dystansem.

Joanna Opozda – życie prywatne

Joanna Opozda jest stałą bywalczynią branżowych imprez. 34-letnia aktorka, która zyskała rozpoznawalność dzięki roli w „Pierwszej miłości”, regularnie pojawia się na kolejnych premierach czy eventach. Na podobnych wydarzeniach zawsze wygląda jak milion dolarów. Gwiazda dba o to, by jej stylizacje robiły wrażenie, a makijaż i fryzura były nieskazitelne. Na co dzień bywa jednak inaczej. Opozda jako młoda mama najczęściej stawia na wygodę i niezobowiązujący look.

Chociaż Joanna Opozda samotnie wychowuje syna, z powodzeniem udaje jej się łączyć życie zawodowe z opieką nad Vincentem. Ostatnio aktorka wzięła udział w kolejnej sesji zdjęciowej, przed którą została przyłapana przez paparazzi. 34-latka została sfotografowana bez makijażu, z nieuczesanymi włosami, a zdjęcia wkrótce obiegły portale plotkarskie. Opozda nie pozostawiła tego bez komentarza.

Joanna Opozda „przyłapana” bez makijażu

Mama małego Vincenta Królikowskiego za pośrednictwem swojego obserwowanego przez ponad 660 tysięcy osób profilu na Instagramie postanowiła odnieść się do niedawnych publikacji mediów plotkarskich. 34-latka wykazała się przy tym sporym dystansem. Nie tylko udostępniła jedno z wykonanych przez paparazzi zdjęć, ale też pokusiła się o humorystyczne porównanie. Kadr, na którym nie ma makijażu, zestawiła z fotografią przedstawiającą… Leonardo DiCaprio. Opozda zauważyła podobieństwo i zaczęła się zastanawiać:

Nie wiem, czy to dobrze, że przypominam 50-letniego typa. Ale przynajmniej dobry aktor

Wszystko skwitowała z przymrużeniem oka:

Dzięki za nowe profilowe. Najlepsze fotki mojego życia

fot. Instagram/@asiaopozda

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Joanna Opozda bez makijażu niczym... 50-letni Leonardo DiCaprio? Pokazała zdjęcia [FOTO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.