Josie i Kuba z "Love Island" są razem? "Góral" pokazał, jak jego partnerka spakowała rzeczy! Odpowiedział na pytania internautów

Kuba Galica z "Love Island 5" opublikował nagranie ukazujące, jak Josie... pakuje swoje rzeczy! Niedługo później zamieścił krótkie wyjaśnienie, wspominając o ich relacji. Czy finaliści programu wciąż są razem?

„Love Island. Wyspa miłości”. Kuba i Josie są razem?

Josie Kwaśniewska i Kuba Galica to zwycięzcy minionej edycji programu: „Love Island. Wyspa miłości”. Od finału, w którym to właśnie oni zajęli pierwsze miejsce, minęło już kilka miesięcy, a fani show chętnie sprawdzają, co słychać u wspomnianej pary. Zarówno Josie, jak i Jakub dzielą się z nimi swoją codziennością, publikując sporo informacji za pośrednictwem mediów społecznościowych. To właśnie na Instagramie od momentu zakończenia „LI” pojawiło się mnóstwo fotografii i nagrań z zakochanymi w roli głównej, co stanowiło doskonały dowód na to, że ich relacja nabrała tempa! Josie nie tylko przyleciała z partnerem do Polski, ale przez cały ten czas (nie licząc wakacyjnych wyjazdów), była u boku Kuby, pozdrawiając z malowniczego Zakopanego. Teraz jednak sytuacja ta uległa zmianie, a „Góral” opublikował nagranie przedstawiające Kwaśniewską… pakującą walizki!

Krótkie wideo wywołało konsternację wśród internautów, którzy postanowili zaczerpnąć informacji u źródła. Kuba Galica opublikował więc na instastory jasną wypowiedź.

Kuba z „Love Island” wyjaśnia na Instagramie

Kuba z „Love Island 5” uspokoił użytkowników sieci, wyjaśniając, że wyjazd Josie wiąże się z załatwieniem pewnych spraw w Kanadzie, a ich związkowi nic nie zagraża:

(…) Jesteśmy z Josie w dalszym ciągu parą, musiała wylecieć do Kanady ze względu na dokumenty i w dalszym ciągu brak polskiego obywatelstwa, niebawem wróci (…).

Fot. InstaStory @kuba_galica

Josie i Kuba poznali się dzięki programowi: „Love Island. Wyspa miłości”, a ich uczucie kwitnie! Jaki los czeka bohaterów nowej edycji? Zapewne wkrótce się o tym przekonamy!

Rozstanie finalistów "Love Island". Mikołaj napisał, co sądzi o Patrycji! Uczestnik show zaapelował też do internautów
Mikołaj Cieśla opublikował na Instagramie kolejną wypowiedź dotyczącą jego rozstania z Patrycją Izydorczyk. Uczestnik programu: "Love Island. Wyspa miłości" wspomniał m.in. o tym, co sądzi o...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze