Josie i Kuba z "Love Island" w namiętnym pocałunku: "Dużo miłości z gór". Poruszenie w komentarzach! [ZDJĘCIE]

Josie i Kuba z programu: "Love Island. Wyspa miłości" dzięki udziałowi w telewizyjnym projekcie zyskali miłość! Teraz dzielą się swoim szczęściem z innymi, publikując pełne miłości kadry - pod najnowszą fotografią przedstawiającą zakochaną parę szybko zaroiło się od komentarzy!

„Love Island. Wyspa miłości”. Josie i Kuba razem po programie

Josie Kwaśniewska i Kuba Galica poznali się w wyjątkowych okolicznościach – połączył ich program TV! Mowa o produkcji pt.: „Love Island. Wyspa miłości”, do której obydwoje zgłosili się w poszukiwaniu bratniej duszy. Czas pokazał, że taki ruch był „strzałem w dziesiątkę”, a Zakopane i Kanadę da się połączyć! Przystojny „Góral” szybko zwrócił uwagę na blond piękność, a i ona szybko „zawiesiła na nim oko”. Wkrótce po wejściu Josie do willi powstała nowa para, a relacja Kuby i Josie doprowadziła ich aż do finału. Tam – decyzją widzów – zakochani zajęli pierwsze miejsce, otrzymując nagrodę pieniężną.

Od tamtego momentu minęło już kilka miesięcy, a związek Josie i Kuby kwietnie! Para niedawno wzięła udział w spocie promującym jesienną ramówkę telewizji Polsat, a po opublikowanym zdjęciu można wnioskować, że wówczas zakochani nie szczędzili sobie miłości. Do fotografii Josie dołączyła również wiele mówiący wpis.

Internauci komentują nowe zdjęcie Josie z „Love Island 5”

Zwyciężczyni „Love Island 5” podziękowała widzom za wiarę w jej związek z Kubą. Dodatkowo zdradziła, iż niewiele brakowało do tego, by… nie zawitała na „Wyspę miłości”!

Wiesz, co jest naprawdę dziwne? Jak wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Miałam iść na 4. sezon Love Island, ale zamiast tego zdecydowałam się kontynuować naukę w mojej szkole i przetestować swoje szczęście w sezonie 5. Gdybym poszła na sezon 4, moje życie nie wyglądałoby tak jak teraz i nigdy bym nie spotkała moją idealną parę! Jeszcze raz dziękuję Polska za wiarę we mnie i umożliwienie tego bardzo polskiego życia, za które jestem bardzo wdzięczna. Wysyłam dużo miłości z zakopiańskich gór!

Josie i Kuba niezmiennie cieszą się sporym zainteresowaniem w mediach społecznościowych, a każdy ich ruch jest chętnie komentowany przez internetowych „obserwatorów”. Nie inaczej było tym razem!

Przeznaczenie.

Ale Góral ma szczęście.

Super, że jesteście szczęśliwi, kibicowałam Wam i kibicować będę.

Idealnie dopasowani, kiedy jest komuś coś pisane, to znajdzie to nawet na drugim końcu świata.

Oglądaliście minioną edycję „Love Island”?

Karolina Gilon w stroju z głębokim dekoltem. "Żar się leje, a Ty jeszcze takie spacery" [WIDEO]
Wystarczył jeden krótki filmik, by podkręcić atmosferę w sieci! Karolina Gilon opublikowała na swoim profilu nagranie utrzymane w "letnim" klimacie, a internauci nie mogli przejść obok niego obojętnie....

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Josie i Kuba z "Love Island" w namiętnym pocałunku: "Dużo miłości z gór". Poruszenie w komentarzach! [ZDJĘCIE] to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze