Julia Kamińska odsłania ciało na drabinie. 34-latka rozpala wyobraźnię! "Mega" [FOTO]

Julia Kamińska nie przestaje zachwycać. Ostatnio w sieci pojawił się obłędny kadr z niezwykle zmysłowej sesji zdjęciowej. 34-latka przed obiektywem zaprezentowała się w niecodziennej pozie na... drabinie.

Julia Kamińska w zmysłowej sesji zdjęciowej

Julia Kamińska stara się być w stałym kontakcie z wielbicielami. Aktorka chętnie udziela się w mediach społecznościowych, a w jej wirtualnej galerii regularnie pojawiają się nowe relacje z codzienności czy realizacji kolejnych projektów zawodowych.

Ostatnio na swoim instagramowym profilu zamieściła obłędny kadr z sesji zdjęciowej w jednoczęściowym stroju kąpielowym i kapeluszu. Żółta, dopasowana kreacja doskonale podkreśla wysportowaną sylwetkę aktorki, która przed obiektywem zapozowała na... drabinie. Niecodzienne ujęcie robi wrażenie. Zobaczcie sami! 

Julia Kamińska pręży ciało na drabinie

Na reakcje wielbicieli aktorka nie musiała zbyt długo czekać. Pod publikacją 34-latki pojawiło się sporo serduszek. Nic w tym dziwnego! Zdjęcie Julii, które udostępniła na Instagramie również fotografka, spodobało się internautom, którzy nie szczędzili komplementów:

Mega

Jak ślicznie

Piękne zdjęcie. Mistrzostwo - zachwycają się użytkownicy Instagrama. W galerii artystki znajdziemy również efekty sesji zdjęciowych z m.in. Natalią Siwiec, Edytą Herbuś czy Oliwią Radwan.

Julia Kamińska pokazała efekt odważnej sesji zdjęciowej. Wybrała skąpy strój. "Dziewczyno, rozpalasz wyobraźnię"
Julia Kamińska pokazała na Instagramie nowe zdjęcie pochodzące z odważnej sesji zdjęciowej. Na ujęciu "rządzi" kolor czerwony, a aktorka i piosenkarka - odziana w skąpy strój - odważnie prezentuje swoje wdzięki. Internauci nie mogli...

Julia Kamińska naturalnie. Internauci komentują metamorfozę gwiazdy BrzydUli 2": "Odjęło Ci kilka lat"
Julia Kamińska niedawno przeszła metamorfozę, decydując się na zmianę fryzury. Teraz zaprezentowała się na Instagramie w naturalnej odsłonie, a internauci ruszyli z komentarzami. Nie brakuje komplementów!

Oceń ten artykuł 7 3

Ogólna ocena Julia Kamińska odsłania ciało na drabinie. 34-latka rozpala wyobraźnię! "Mega" [FOTO] to: 70% / 100%, uzyskana z: 10 głosów.
Komentarze