Julia Kamińska w uwodzicielskim wydaniu! 35-latka odsłania ciało przed obiektywem: "Pięknie i zmysłowo" [FOTO]

Julia Kamińska chętnie dzieli się swoją codziennością na Instagramie. Ostatnio w wirtualnej galerii 35-latki pojawił się czarno-biały kadr, który przyciągnął uwagę internautów. "Pięknie i zmysłowo" - czytamy pod publikacją.

Julia Kamińska w małej czarnej

"BrzydUla", "Wkręceni", "Na dobre i na złe", "Narzeczony na niby", "Singielka" - to tylko kilka produkcji, w których widzowie mogli oglądać Julię Kamińską. Wszechstronnie utalentowana aktorka stworzyła wiele ról teatralnych, serialowych, filmowych i dubbingowych. 35-latka czuje się dobrze nie tylko na scenie, przy mikrofonie czy przed kamerą. Doskonale odnajduje się również w roli modelki. Dowodem na to jest jej najnowsza publikacja.

Na Instagramie pojawił się czarno-biały kadr autorstwa Tomasza Lazara. Fotograf uchwycił klatkę, która zrobiła niemałe wrażenie na fanach artystki. Pod publikacją, na której widzimy Julię w czarnej stylizacji, która odsłania jej nogi i dekolt, posypały się komplementy.

Pięknie i zmysłowo. A ta czerń i biel jeszcze podkręca wyobraźnię. SUPER zdjęcia

Bardzo ładnie, kochana

Modelka pierwsza klasa

Pięknie pani Julio

Ładne ujęcie

- komentują zachwyceni internauci.

Julia Kamińska na Instagramie

Julia Kamińska debiutowała w rodzimym szołbiznesie wiele lat temu. Po kilku epizodycznych rolach przyszedł czas na przełom. W 2008 roku wcieliła się w postać Uli Cieplak w serialu "BrzydUla", którą skradła serca milionów widzów.

Od czasu jej debiutu minęło już wielu lat, a aktorka konsekwentnie udowadnia, że nie boi się wyzwań. Wszechstronnie uzdolniona artystka prezentuje swoje talenty nie tylko na ekranie, ale również na scenie teatralnej. Wielbiciele mogą podziwiać jej kreacje w serialach, filmach, na koncertach czy w programach rozrywkowych, jak np. "Taniec z Gwiazdami", "Mask Singer" czy ostatnio "Twoja twarz brzmi znajomo". 

Julia zadebiutowała w branży muzycznej rok temu singlem „Żal mi”, a jesienią na rynku muzycznym ukazał się drugi singiel wokalistki „Dobrze, dobrze”. Kilka tygodni temu do serwisów muzycznych trafił trzeci singiel „Tydzień za tygodniem”.

Julia Kamińska prezentuje singiel "Tydzień za tygodniem". Teledysk już dostępny! [WIDEO]
Julia Kamińska prezentuje nowy singiel "Tydzień za tygodniem". Wokalistka zaprosiła do współpracy Radosława Skubaja, czyli Skubasa, którem jest odpowiedzialny za produkcję muzyczną. Teledysk jest już dostępny w sieci!

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Julia Kamińska w uwodzicielskim wydaniu! 35-latka odsłania ciało przed obiektywem: "Pięknie i zmysłowo" [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.