hity na MAXXa
hity na MAXXa

Julia Wieniawa na prywatnych nagraniach z wakacji. Ujęcia trafiły do nowego teledysku! [WIDEO]

Co może powstać z prywatnych nagrań prosto z wakacji? Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki stwierdzili, że jest to doskonały materiał na... teledysk do nowej piosenki wokalistki! Klip do utworu pt.: "Wenus" właśnie trafił do sieci.

Julia Wieniawa i nowy klip

Julia Wieniawa ma nie lada powód do dumy! W czerwcu premierę miała kolejna płyta młodej i zdolnej artystki zatytułowana: „Omamy”. Teraz w sieci pojawił się teledysk do jednego z nagrań znajdujących się na krążku. „Wenus” to piosenka, która otrzymała oryginalną oprawę wizualną. Wideo tworzą prywatne nagrania z wakacji Julii Wieniawy i jej partnera – Nikodema Rozbickiego.

Powyższy materiał to analogowy zapis kilku chwil z naszej podróży, który zmontowałem w teledysk. Cały klip został nagrany kamerą Super 8 na filmowych taśmach. Przedstawia beztroskie dni płynące w wolnym rytmie przygody. Narodziny Wenus w wersji wakacyjnej. To było piękne lato

– przyznał Rozbicki w opisie zamieszczonym pod filmem.

Także Julia Wieniawa odniosła się do teledysku, wspominając minione chwile i zwracając się do ukochanego:

Niech ta pigułka pięknych momentów przedłuży Wam lato i dobrze nastroi w te pochmurne dni. Dziękuję, Nikodem.

Tekst do piosenki: „Wenus” napisała Kasia Lins, a za muzykę odpowiada team: Julia Wieniawa i Kuba Karaś.

Internauci komentują teledysk do „Wenus”

Utwór został entuzjastycznie odebrany przez fanów artystki, którzy pisali pod filmem:

Julia zrobiła taki progres... Tak przyjemnie ogląda się to. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej pracy (…).

Klip jest piękny, jak ta piosenka! Oglądając go, można rzeczywiście poczuć się, jakby się było na Wenus (…).

Cudowny teledysk i piękne słowa.

Przez cały teledysk się uśmiechałam, a gdy się skończył, to zapętliłam i tak leci sobie w kółko. To wskazuje na to, że stworzyliście coś pięknego.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą już od kilku lat. Wokalistka i aktor potwierdzili swój związek w 2020 roku. Wcześniej Wieniawa była związana m.in. z aktorem Antonim Królikowskim oraz z muzykiem – Aleksandrem Milwiw-Baronem z zespołu Afromental.

Julia Wieniawa jako aktorka i piosenkarka

Julia Wieniawa to kobieta wielu talentów. 23-latka dała się poznać serialowej publiczności, występując w takich projektach, jak m.in.: „Rodzinka.pl” i „Zawsze warto”. Muzycznie spełnia się jako solowa wokalistka – jej debiutancki singiel pt.: „Co mi jest” ukazał się w 2015 roku, a na swoim koncie ma również współpracę z Piotrem Roguckim, Maciejem Musiałowskim i Anitą Lipnicką.

Julia Wieniawa umiejętnie dzieli czas między karierą na polu aktorskim i muzycznym a innymi zawodowymi przedsięwzięciami. Od samego początku jest związana z marką odzieżową Lemiss. Natłok obowiązków nie przeszkadza ukochanej Nikodema Rozbickiego w tym, by być w stałym kontakcie z internautami. Licząca już ponad dwa miliony grupa chętnie sprawdza, co nowego na instagramowym koncie gwiazdy, a ona dba o to, by fani byli na bieżąco informowali o nowościach. Jak Wam się podoba teledysk do „Wenus”?

Julia Wieniawa w bieliźnie. Artystka rozpala sieć! "Piękna" [FOTO]
Artystka opublikowała na swoim Instagramie serię trzech fotografii. Przed obiektywem zapozowała w czarnym, koronkowym zestawie z paseczkami. "HOT" - komentują obserwatorzy. Z opisu zmysłowych kadrów dowiadujemy...

 

Oceń ten artykuł 0 0