Julia Wieniawa pręży smukłe ciało w kusym bikini. "Odbiła jej palma" [FOTO]

Julia Wieniawa odpoczywa na Bali i dzieli się w sieci kolejnymi zdjęciami z tego malowniczego zakątka. Na najnowszych prezentuje zgrabne ciało w bikini i żartuje: "odbiła mi znowu palma".

Julia Wieniawa – Instagram

Choć Julia Wieniawa ma dopiero 23 lata, bez wątpienia można ją nazwać jedną z najbardziej wpływowych kobiet w polskim show-biznesie. Młodziutka gwiazda, której rozpoznawalność przyniosła rola w serialu „Rodzinka.pl”, działa na wielu płaszczyznach i niemal każde jej przedsięwzięcie okazuje się sukcesem. Ma też imponujące grono fanów, albowiem tylko na Instagramie obserwują ją już przeszło 2 miliony osób. Każdy jej krok wzbudza ogromne zainteresowanie. Ostatnimi dniami media rozpisują się o jej zagranicznym urlopie. Wieniawa postanowiła odetchnąć i wybrała się na Bali.

Julia Wieniawa na Bali

Julia Wieniawa przed nieco ponad tygodniem wyruszyła na zasłużony odpoczynek. Od samego początku pobytu na Bali chętnie relacjonuje swoją egzotyczną wyprawę w sieci. Jakiś czas temu chwaliła się, że zdecydowała się na ozdobienie ciała tatuażem wykonywanym tradycyjną metodą handpoke, co było zresztą niezwykle szeroko komentowane. Na jej instagramowym profilu pojawiają się kolejne zachwycające kadry. Te najnowsze wyjątkowo skutecznie przykuły uwagę internautów.

Julia Wieniawa w bikini

Dla gwiazdy seriali „Rodzinka.pl” czy „Zawsze warto” niezwykle istotne jest, by pozostawać w formie. Dlatego ćwiczy na siłowni, a także uprawia jogę. Efekty regularnych treningów widać gołym okiem. Patrząc na najnowsze zdjęcia z Bali, do których Wieniawa zapozowała w bikini, nie sposób nie zachwycić się jej figurą. Aktorka skwitowała je w żartobliwy sposób:

Odbiła mi znowu palma

Fani natomiast nie mogą napatrzeć się na jej wyrzeźbione ciało.

Ciało bogini

Forma niezła

Wow! Boska! 100% kobiecości!

Piękna!

Ale płaski brzunio! Bali ci służy

Idealne ciało

– komentują.

Oceń ten artykuł 0 4
Komentarze