Julia Wieniawa "przyłapana" w bikini. Wakacyjne szaleństwo aktorki trwa! [ZDJĘCIA]

Julia Wieniawa w tym roku postawiła na oryginalne wakacje. Zamiast długiego wypoczynku w jednym miejscu aktorka i jej ukochany - Nikodem Rozbicki - przemierzają Europę! Para niedawno zawitała do Monako, gdzie nadszedł czas na kolejne przyjemności. Do sieci trafiły zdjęcia ukazujące odzianą w bikini Wieniawę podczas relaksu w basenie.

Julia Wieniawa na wakacjach

Julia Wieniawa te wakacje z pewnością zapamięta na długo! Piękna aktorka i jej chłopak – Nikodem Rozbicki – wybrali się bowiem w podróż po Europie, wizytując rozmaite miejsca. Lista odwiedzonych punktów na mapie wciąż się wydłuża, a niedawno wzbogaciła się o kolejny punkt – Monako! To właśnie tam aktorska para zrobiła sobie kolejny przystanek, relacjonując wszystko w sieci. Instagram 22-latki zasiliła kolejna porcja wakacyjnych fotografii, na których Julia Wieniawa prezentuje się w bikini podczas kąpieli w basenie.

Przesuń w prawo.

Internauci komentują zdjęcia Julii Wieniawy w bikini

Zapierająca dech w piersiach panorama, mieniąca się woda oraz piękna modelka eksponująca swoje wdzięki – wszystko to znalazło w najnowszej galerii zdjęć Julii Wieniawy i oczywiście zachwyciło internautów!

Przepiękna,

Figura ideał,

Cudowna,

Julia, jesteś piękną, naturalną dziewczyną!

– czytamy w komentarzach.

Julia Wieniawa „ładuje akumulatory” po dość intensywnym czasie w jej zawodowym życiu; aktorka znana z takich seriali jak: „Rodzinka.pl” i „Zawsze warto” prężnie działa także na rynku muzycznym, a niedawno światło dzienne ujrzał jej najnowszy teledysk! Utwór zatytułowany: „Na darmo” na platformie YouTube obejrzało już prawie 600 tysięcy użytkowników. Jak czytamy w opisie, piosenka jest zapowiedzią debiutanckiej płyty Julii – czekacie na kolejną muzyczną odsłonę gwiazdy?

Julia Wieniawa u boku Nikodema Rozbickiego zdecydowała się na ten krok! "Wreszcie spełniłam swoje marzenie z dzieciństwa". Pokazała też zdjęcia!
Julia Wieniawa cieszy się sporym gronem fanów - jej profil na Instagramie śledzą już dwa miliony internautów! To właśnie tam trafił niedawno najnowszy wpis, w którym dziewczyna Nikodema...

Oceń ten artykuł 1 7

Ogólna ocena Julia Wieniawa "przyłapana" w bikini. Wakacyjne szaleństwo aktorki trwa! [ZDJĘCIA] to: 12% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.
Komentarze