Julia Wieniawa sensualnie. Do sesji foto nie założyła stanika. Internauci: "Wyglądasz zjawiskowo" [WIDEO]

Julia Wieniawa wie, jak zwrócić uwagę internautów! Aktorka i piosenkarka wrzuciła do sieci nagranie ukazujące ją podczas sesji fotograficznej. Pod strój podkreślający jej zgrabne ciało gwiazda nie założyła biustonosza. Jak gwiazda prezentowała się w takim wydaniu?

Julia Wieniawa na sesji foto

Nie tylko kamera kocha Julię Wieniawę! Aktorka i piosenkarka doskonale odnajduje się również przed obiektywem aparatu, o czym mogą świadczyć rozmaite „migawki” trafiające m.in. na jej instagramowy profil. 24-latka od czasu do czasu dzieli się bowiem z internautami zdjęciami będącymi efektem jej spotkań z fotografem. Tym razem Paula z „Rodzinki.pl” pokazała nagranie prosto zza kulis kolejnego projektu foto – na krótkim wideo prezentuje się w zmysłowym i tajemniczym wydaniu. Z opisu zamieszczonego do wideo wynika, że właśnie w taki sposób Wieniawa zaprasza do jednego z warszawskich teatrów, ponieważ tam wkrótce będzie można zobaczyć sztukę z jej udziałem.

Julia Wieniawa pozowała w ciemnym stroju odsłaniającym plecy. Na nagraniu widać, że aktorka zrezygnowała ze stanika, a także postawiła na delikatną fryzurę oraz subtelną biżuterię. Efekt nie tylko został szybko dostrzeżony przez internautów, ale też szeroko skomentowany – prym oczywiście wiodły komplementy!

Jak zawsze nie mogę się napatrzeć. Wyglądasz zjawiskowo.

Piękna z Ciebie kobieta.

Niesamowicie.

Cudowna sesja.

Już wiadomo, że w spektaklu zatytułowanym: „Gra” Wieniawie będzie partnerował Adam Woronowicz.

Julia Wieniawa – seriale, filmy, Instagram

Julia Wieniawa to kobieta wielu talentów. Aktorka, piosenkarka, bizneswoman: to tylko kilka z wielu określeń, którymi można opisać młodą gwiazdę, a Julia nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa! Na szklanym ekranie można było ją zobaczyć m.in. w takich produkcjach, jak m.in.: „Rodzinka.pl” czy „Zawsze warto”. Wieniawa zagrała także w kilku głośnych filmach: „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”, „W lesie dziś nie zaśnie nikt” czy „Small World”.

Równolegle z karierą aktorską Julia Wieniawa rozwija również swój talent wokalny; latem zeszłego roku na rynku muzycznym pojawił się album zatytułowany: „Omamy”, który trafił do serc słuchaczy.

A jaka jest Julia Wieniawa prywatnie? Chociaż sama aktorka niewiele zdradza na temat swojego życia, to od czasu do czasu dzieli się z użytkownikami Instagrama nieco bardziej osobistymi wpisami. Obecnie licznik osób śledzących jej konto na wspomnianej platformie przekroczył już ponad dwa miliony! Wy również sprawdzacie czasem, co słychać u Julii Wieniawy, odwiedzając jej konto w sieci?

Julia Wieniawa zapozowała w bikini. Internauci zachwyceni: "Cudownie" [FOTO]
Julia Wieniawa opublikowała na Instagramie kilka czarno-białych fotografii z wyjazdu na Bali. 24-letnia celebrytka pozuje na nich w stroju kąpielowym. "Cudownie" - komentują fani.

 

Oceń ten artykuł 0 3