Julia Wieniawa zapozowała w bikini. Internauci zachwyceni: "Cudownie" [FOTO]

Julia Wieniawa opublikowała na Instagramie kilka czarno-białych fotografii z wyjazdu na Bali. 24-letnia celebrytka pozuje na nich w stroju kąpielowym. "Cudownie" - komentują fani.

Julia Wieniawa wypoczywała na Bali

24-letnia aktorka pochwaliła się na Instagramie kilkoma kadrami z wyjazdu na Bali. Celebrytka spędziła tam ostatnie dni 2022 roku. Wieniawa na najnowszych zdjęciach pozuje w białym stroju kąpielowym. Co ciekawe, na jednej z migawek pojawiła się w towarzystwie przyjaciółki. Internauci błyskawicznie zareagowali na najświeższą publikację 24-latki. Pod jej wpisem pojawiły się komplementy:

Piękna

Cudowny klimat zdjęć

Piękne zdjęcia, Julcia

Cudownie

Rewelacyjnie

– komentują obserwatorzy.

Przesuń w prawo, aby zobaczyć kolejne zdjęcia.

Julia Wieniawa ma ponad 2 mln obserwujących na Instagramie

To imponujący wynik, którego może pozazdrościć jej niejedna polska gwiazda. Każdy nowy wpis celebrytki na Instagramie zbiera po kilkanaście tysięcy polubień. Julia Wieniawa często dzieli się na swoim profilu prywatnym i zawodowym życiem. W jej internetowej galerii zdjęć nie brakuje też kadrów, na których podkreśla swoją kobiecość, prezentując siebie w różnych kreacjach.

Julia Wieniawa – kariera

Julia Wieniawa rozpoczynała medialną karierę od serialu "Rodzinka.pl", w którym wcieliła się w Paulinę – dziewczynę Kuby Boskiego. Wystąpiła też w kilku innych polskich filmach i serialach. W 2020 roku zagrała główne role w dwóch filmach Netflixa: "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją".

Od pewnego czasu 24-latka spełnia się w roli piosenkarki. W czerwcu zeszłego roku wydała debiutancki album, a kilka miesięcy później wyruszyła w pierwszą trasę koncertową. Przez dwa lata była związana z aktorem, Nikodemem Rozbickim. W listopadzie poinformowała o rozstaniu z partnerem.

Julia Wieniawa, fot. Gillert/AKPA

Izabela Kuna pozdrawia z wakacji. Tak prezentowała się w stroju kąpielowym. "Co za figura"
Izabela Kuna przełom starego i nowego roku spędziła na wyjeździe. Aktorka wrzuciła do sieci nowe zdjęcia ukazujące ją m.in. w stroju kąpielowym. Efekt zachwycił internautów!

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Julia Wieniawa zapozowała w bikini. Internauci zachwyceni: "Cudownie" [FOTO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.