Julia Wieniawa w skąpym bikini. Pozuje bez makijażu, a fani przecierają oczy. "Jak można..." [ZDJĘCIA]

Julia Wieniawa chwali się w sieci kolejnymi zdjęciami ze swojego rajskiego urlopu na Mauritiusie. Na najnowszych fotografiach 23-latka pozuje w bikini, odsłaniając opalone ciało. Uwagę fanów przykuł też brak makijażu. "Najpiękniejsza polska aktorka" - posypały się komplementy.

Julia Wieniawa na urlopie

Julia Wieniawa zdobyła popularność dzięki roli w serialu „Rodzinka.pl”, w którym zaczęła grać jako nastolatka. W kolejnych latach występowała w kolejnych produkcjach telewizyjnych i kinowych, równolegle działając na kilku innych płaszczyznach i umacniając tym swoją pozycję w branży. 23-latka dała się poznać nie tylko jako aktorka, ale i jako influencerka, wokalistka czy właścicielka marki odzieżowej. Jakiś czas temu podjęła decyzję, że chce skupić się na śpiewaniu. Kariera aktorska zeszła na dalszy plan, a Wieniawa zaczęła intensywnie promować swoją debiutancką płytę „Omamy”.

fot. Mieszko Piętka/AKPA

W przerwie między kolejnymi koncertami Julii Wieniawie udało się znaleźć chwilę na odpoczynek. Gwiazda wyruszyła niedawno na Mauritius – piękną wyspę na Oceanie Indyjskim. Swoją bajeczną podróżą nie omieszkała pochwalić się na Instagramie, gdzie zgromadziła dotąd imponujące 2,1 mln obserwujących.

Nakarmię się słońcem i zaraz wracam

– obiecała fanom.

Julia Wieniawa bez makijażu

Julia Wieniawa obszernie relacjonuje w mediach społecznościowych swój pobyt na Mauritiusie, wrzucając kolejne InstaStories i chwaląc się coraz to nowszymi fotografiami. Najnowsze zdjęcia gwiazdy „Rodzinki.pl” szczególnie przykuły uwagę jej fanów. Wieniawa zapozowała w czarnym bikini, które podkreśliło jej wakacyjną opaleniznę. Aktorka i wokalistka zrezygnowała z malowania się, co także nie umknęło uwadze internautów.

Jak można być tak pięknym bez makijażu?

– zastanawia się jedna z komentujących osób.

Inni także nie szczędzili wszechstronnie utalentowanej gwieździe komplementów.

Prześliczna 

Naturalna piękność

Ogień!

Wow, wyglądasz przepięknie

Idealna

Najpiękniejsza polska aktorka 

– ocenili.

Oceń ten artykuł 2 2

Ogólna ocena Julia Wieniawa w skąpym bikini. Pozuje bez makijażu, a fani przecierają oczy. "Jak można..." [ZDJĘCIA] to: 50% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.
Komentarze