Julia Wieniawa w topie odsłaniającym fragment piersi. Tak świętowała kolejny sukces!

Julia Wieniawa nie wciska hamulców! Młoda gwiazda właśnie pochwaliła się kolejnym sukcesem, przy okazji odsłaniając zgrabną sylwetkę. Wybrany przez nią top subtelnie podkreślał jej biust.

Julia Wieniawa i wir pracy

 

Julia Wieniawa ni

e zwalnia tempa – aktorka, piosenkarka i młoda bizneswoman chętnie angażuje się w promocję marki odzieżowej Lemiss, którą współtworzy. Niedawno do sprzedaży trafiły kolejne produkty, a przy okazji 23-latka pochwaliła się swoim kolejnym sukcesem – ubrania trafiły na półki popularnego warszawskiego butiku! Z tej okazji Julia Wieniawa osobiście pojawiła się w tym miejscu, by zachęcić internautki do stacjonarnych zakupów. Nie zabrakło także małej „celebracji” w towarzystwie osób tworzących Lemiss, a także fotoreporterów, którzy rejestrowali uroczyste spotkanie. Fotografie z tego wydarzenia już znalazły się na Instagramie Julii, która nie kryła swojej ekscytacji:

Aaaaa!!! Nasza marka @lemissofficial od dzisiaj jest dostępna stacjonarnie i online. Możecie przychodzić i na żywo oglądać, dotykać i przymierzać nasze rzeczy! Jesteśmy mega szczęśliwe!

Julia Wieniawa świętuje kolejny sukces

Na wspomnianym wydarzeniu Julia Wieniawa pojawiła się w brązowym topie z odważnym wycięciem i w oversizowej marynarce podobnego koloru. Całość dopełniały luźne spodnie oraz biżuteria. Trzeba przyznać, że takie połączenie to strzał w dziesiątkę! Kostium pozwolił bowiem w subtelny sposób podkreślić zgrabną figurę gwiazdy, która chętnie pozowała do zdjęć. A jak na taką stylizację Julii Wieniawy zareagowali internauci? Oczywiście lawiną komplementów!

Ale przepięknie tutaj wyglądasz.

Wyglądasz bosko. No i gratki!

Super Julia.

Julia Wieniawa na Instagramie

Julia Wieniawa mimo młodego wieku ma na swoim koncie wiele ról. Aktorka zagrała m.in. w takich produkcjach jak: „Rodzinka.pl” czy „Zawsze warto”, a także w kilku głośnych filmach Patryka Vegi. Wieniawa jest także mocno aktywna na rynku muzycznym, a niebawem światło dzienne ujrzy jej najnowszy singiel.

Prywatnie Julia Wieniawa jest szczęśliwie zakochana, a jej partnerem jest Nikodem Rozbicki. W sieci znaleźć można wiele romantycznych kadrów pary, które od czasu do czasu trafiają na instagramowe profile aktorów.

Julia Wieniawa uroczo w pościeli. Aktorka kusi w samym szlafroku [FOTO]
Artystka postawiła na chwilę przerwy. W niepełnym makijażu i prosto z łóżka zapozowała przed obiektywem aparatu z kubkiem matchy. Julia Wieniawa zadbała także o małą dawkę humoru dla...

Oceń ten artykuł 1 4

Ogólna ocena Julia Wieniawa w topie odsłaniającym fragment piersi. Tak świętowała kolejny sukces! to: 20% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.
Komentarze