Julia Wieniawa uroczo w pościeli. Aktorka kusi w samym szlafroku [FOTO]

Artystka postawiła na chwilę przerwy. W niepełnym makijażu i prosto z łóżka zapozowała przed obiektywem aparatu z kubkiem matchy. Julia Wieniawa zadbała także o małą dawkę humoru dla swoich obserwatorów, a kolejne fotografię ukazują ją w nieco bardziej zwariowanej wersji. Zmysłowa, naturalna, ale i gorąca sesja w hotelowym zaciszu nabrała dodatkowych barw. Kadry poniżej.

Relaksująca sesja w pościeli

Julia Wieniawa wyjechała w podróż służbową prosto do słonecznej Barcelony. Aktorka bierze udział w coraz to kolejnych sesjach zdjęciowych w ramach kampanii popularnej marki biżuteryjnej. Relacje z przygotowań i kulisy planu publikuje na swoim profilu w mediach społecznościowych. Na krótkich filmikach nie brakuje także urywek prezentujących chwile poza godzinami pracy. Artystka zwiedza razem z mamą muzea i malowniczą okolice, czego kulisami dzieli się ze swoimi obserwatorami.

Przy okazji, jak się wydaje, jednej z przerw w szykowaniu pełnej stylizacji i makijażu, Julia Wieniawa pokusiła się o kilka fotografii prosto z łóżka. Aktorka po nałożeniu pierwszych warstw make-upu i ułożeniu włosów postawiła na krótką chwilę wytchnienia w pościeli i samym szlafroku. Publikacja zawiera także element humorystyczny i nawiązuje do jednego ze znanych utworów rapowych. Artystka popija matchę prosto z papierowego kubka, a na kolejnych ujęciach orientuje się, że napój właśnie się skończył. Z zabawną miną spogląda w stronę obiektywu. „Smacznej matchy” – czytamy w opisie.

Kolejne zdjęcia po przesunięciu.

"Natural beauty"

Internauci docenili dystans i humor aktorki, a w sekcji komentarzy zachwytom nie ma końca. Julia Wieniawa podbija wirtualne serca obserwatorów, których pod postem zebrało się już blisko 67 tysięcy. Sypią się pochlebstwa i komplementy. Użytkownicy sieci nie stronią także od wpisów z humorem, a także życzeń „miłego dnia” skierowanych prosto w stronę artystki.

Cudownie, pozdrawiam i miłego dnia;
Megaaaaa;
Te spinki to robią za uszy;
Cudowna;
Julka, jesteś boska;
Ale krejzolka;
Jaka słodka – pojawiają się opinie obserwatorów. 

Julia Wieniawa wygina ciało w obcisłym stroju. "Magiczna jesteś" [FOTO]
Młoda aktorka angażuje się w coraz to kolejne projekty. Rozwija własną markę i gotowa jest na nowe pomysły. Najnowsza publikacja artystki uchyla rąbka tajemnicy na temat jednego z nich. Julia Wieniawa pozuje w czerwieni, a fani z wypiekami na twarzy...

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Julia Wieniawa uroczo w pościeli. Aktorka kusi w samym szlafroku [FOTO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze