Julia Wieniawa z nowym singlem! "SMRC" z teledyskiem już jest w sieci [WIDEO]

Julia Wieniawa wydała nowy singiel! Utwór "SMRC" właśnie trafił do sieci, a w nowym teledysku młoda gwiazda zaskoczyła fanów. Zobaczcie!

Julia Wieniawa i nowa piosenka

To świetna wiadomość dla fanów Julii Wieniawy! Aktorka i piosenkarka właśnie poinformowała w sieci, że jest dostępny jej nowy singiel zatytułowany: „SMRC”. Na YouTube pojawił się również teledysk, w którym artystka pokazuje swoje inne, sensualne oblicze.

W opisie do „SMRC” czytamy, iż jest to mroczna ballada z przestrzenną, miejscami eksperymentalną elektroniką. Zwrotki i refren są uzupełniane partią skrzypiec, a całość sprawia, że utwór na długo zostaje w pamięci.

Julia Wieniawa prezentuje nowy teledysk

Julia Wieniawa, mówiąc o singlu „SMRC”, zwróciła m.in. uwagę na interpretację utworu:

Tekst piosenki pozostawia szerokie pole do interpretacji, w każdym odbiorcy zapewne będzie rezonował w inny sposób. Dla nas, jako twórców, była to podróż w głąb siebie, zrozumienie naszych ograniczeń i lęków. To piosenka o odrzuceniu, osamotnieniu oraz sposobie radzenia sobie z sytuacją wykluczenia. Może ona występować na mniejszą skalę, kiedy poddawani jesteśmy surowej, często niesprawiedliwej ocenie najbliższego otoczenia, naszych bliskich. Występuje też w sytuacji, kiedy mówimy o wykluczeniu całych grup społecznych. Remedium na to jest druga zwrotka, która snuje przewrotną wizją zwycięstwa, może nawet wzięcia symbolicznego odwetu…

To kolejny singiel od Julii Wieniawy. Wcześniej piosenkarka zaprezentowała szerszej publiczności takie utwory jak m.in.: „Na zawsze”, „Oddycham” i „Nie muszę”. Jak Wam się podoba „SMRC”?

Julia Wieniawa w krótkim topie pokazała, jak ćwiczy na siłowni. Imponująca forma!
Zaliczyliście już trening na siłowni w ostatnim czasie? Bo Julia Wieniawa tak! Wystarczy odwiedzić jej Instagram, by zobaczyć, że młoda aktorka świetnie sobie radzi (i wygląda) podczas ćwiczeń.

 

Oceń ten artykuł 29 41

Ogólna ocena Julia Wieniawa z nowym singlem! "SMRC" z teledyskiem już jest w sieci [WIDEO] to: 41% / 100%, uzyskana z: 70 głosów.
Komentarze