Julia von Stein wybuchła. Na Instagramie zalała się łzami. "Nikt we mnie nie wierzył"

Julia von Stein weszła do świata show biznesu po tym, jak wystąpiła w programie "Królowe życia". Ostatnio kobieta opublikowała w mediach społecznościowych zaskakujące nagranie. Jest na nim cała zapłakana.

Kim jest Julia von Stein?

Julia von Stein na ekranie zadebiutowała w popularnym show „Królowe życia”. Kobieta pochodzi z Tarnowa, a jej zamożna rodzina prowadzi dom pogrzebowy. Celebrytka wystąpiła także w programach „Damy i wieśniaczki” oraz „Diabelnie boskie”  .

Julia na co dzień mieszka w Warszawie, a relacjami ze swojego życia dzieli się z fanami na Instagramie. Jej konto obserwuje prawie 300 tysięcy osób.

Julia von Stein płacze na relacji

Julia von Stein opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, na którym jest w dużych emocjach. Całą twarz miała we łzach.

Nikt we mnie nie wierzył… Walczyłam sama – napisała.

Gwiazda wyjaśniła, że jej stan związany jest z osiągnięciem czegoś, nad czym pracowała przez ostatnie miesiące. Nie zdradziła jednak, co takiego ma na myśli.

Dopiero dzisiaj zaczęło do mnie docierać to, co usłyszałam w środę przez telefon. To „coś” nad czym pracowałam i o co walczyłam przez ostatnie 1.5 roku. SAMA… Zresztą tak, jak o wszystko przez całe życie. I co? I OSIĄGNĘŁAM TO!

Dodała również kilka hasztagów motywacyjnych:

#nigdysięniepoddawaj
#walczdokońca
#niesłuchajinnych
#zawszezwyciężaj

Co spowodowało taką reakcję Julii? Tego prawdopodobnie dowiemy się za niedługo. 

 

Julia von Stein wybuchła. Na Instagramie zalała się łzami. "Nikt we mnie nie wierzył"

fot. Instagram

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Julia von Stein wybuchła. Na Instagramie zalała się łzami. "Nikt we mnie nie wierzył" to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.