Julia von Stein pogrążona w żałobie. "Niestety Gosia przegrała walkę z chorobą"

Julia von Stein przekazała na Instagramie smutną wiadomość. Zmarła mama jednej z uczestniczek programu "Damy i wieśniaczki". "Niestety Gosia przegrała walkę z chorobą" - napisała na Instagramie von Stein.

Julia von Stein o śmierci mamy uczestniczki programu „Damy i wieśniaczki”

Julia von Stein to uczestniczka takich programów TTV, jak: „Damy i wieśniaczki” oraz „Diabelnie boskie”. Po udziale we wspomnianych projektach telewizyjnych celebrytka utrzymuje kontakt z widzami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Właśnie tam von Stein w weekend przekazała niezwykle smutne wieści. Zmarła bliska jej osoba, która pojawiła się w „Damach i wieśniaczkach”. O śmierci pani Małgorzaty Julia poinformowała w sobotnie popołudnie.

Niestety Gosia przegrała walkę z chorobą – brzmi napis na jednej z relacji.

Fot. Instagram @julia_von_stein

Julia von Stein na Instagramie

Wcześniej Julia von Stein relacjonowała internautom to, co działo się u rodziny z okolic Tarnowa, którą poznała właśnie w show TTV. Okazało się, że mama bohaterki odcinka z Julią – Jolanty – zachorowała na raka. W ostatnim czasie stan pani Małgorzaty gwałtownie się pogorszył. Po otrzymaniu telefonu od jej córki von Stein natychmiast udała się do Tarnowa, by wspierać przyjaciół w trudnych chwilach.

(…) Pielęgniarki prosiły, żeby przyjechać i się pożegnać. Wsiadłam w samochód i dojeżdżam do Tarnowa. Gosia już od kilku dni była w bardzo poważnym stanie. Lekarze powiedzieli jej, że zostało jej trzy miesiące życia maksymalnie – mówiła.

Julia von Stein pogrążona w żałobie. "Niestety Gosia przegrała walkę z chorobą"

Fot. Instagram @julia_von_stein

Niestety ziścił się najgorszy scenariusz. Bliskim zmarłej składamy kondolencje.

"Bunia" z "Gogglebox" nie żyje. Iza Zeiske zabrała głos w sprawie pogrzebu
10 lutego media obiegła smutna wiadomość. Zmarła Teresa Orczyk, mama Izy Zeiske z "Gogglebox". Kobieta znana z komentowania produkcji telewizyjnych jako "Bunia" miała 88 lat. Znane są szczegóły pogrzebu.

Oceń ten artykuł 0 2