Justin Bieber nie kupi już Ferrari. Włoski producent umieścił go na "czarnej liście"

Ferrari umieściło Justina Biebera na "czarnej liście". Oznacza to, że kanadyjski piosenkarz nie będzie mógł kupić w salonie samochodów tej marki. Dlaczego Włosi podjęli taką decyzję?

Ferrari wymaga przestrzegania "kodeksu etycznego"

Jak podaje serwis moto.pl, każda osoba, która decyduje się na zakup Ferrari, musi przygotować się nie tylko na wydanie ogromnej ilości gotówki, ale także na potencjalną zmianę swojego zachowania. Wszystko dlatego, że kupujący muszą przestrzegać stworzonego przez Włochów "kodeksu etycznego". Producent samochodów sportowych nie życzy sobie, by jego modele były przerabiane lub wykorzystywane do promocji innych przedsięwzięć. Ferrari nie spodoba się także, gdy klient wystawi samochód na aukcję bez uprzedniej konsultacji.

Justin Bieber już nie kupi Ferrari. Trafił na "czarną listę"

Ferrari uważnie patrzy na ręce tym, którym wręcza kluczyki do swoich pojazdów. Nieetyczne zachowanie klienta prowadzi do tego, że trafia on na "czarną listę" i traci prawo do zakupu auta w salonie. Na cenzurowanym, zdaniem hiszpańskiej gazety "Marca", znalazł się teraz kanadyjski piosenkarz – Justin Bieber. Dlaczego? Gwiazdor miał podpaść Włochom w 2015 roku, gdy przez 2 tygodnie nie mógł znaleźć samochodu, tłumacząc, że zapomniał, gdzie go zaparkował. Na dodatek przerobił swój pojazd, a później go zlicytował.

Kto jeszcze znalazł się na "czarnej liście"?

Justin Bieber nie jest jedyną osobą, która miała trafić na tę mało zaszczytną listę. Wcześniej na cenzurowanym podobno znaleźli się aktor Nicolas Cage, muzyk Deadmau5, czy prowadzący program Top Gear, Chris Harris. Włosi nie wydali żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, więc nie wiadomo, czy doniesienia mediów są prawdziwe. Niemniej, taka decyzja firmy z pewnością może zaskakiwać. Zwłaszcza że w grze są naprawdę duże pieniądze, które włoski producent może tracić z uwagi na swoją "czarną listę".

Te ciężarówki będą miały 35 metrów długości!
O ile limit długości ciężarówek na polskich drogach wynosi nieco ponad 18 metrów, o tyle Szwedzi szykują się do poważnej rewolucji w tym temacie. Planują oni wypuszczenie 35-metrowych...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze