Justyna Steczkowska w blond włosach! Wokalistka zaskoczyła swoją spektakularną metamorfozą!

Justyna Steczkowska podczas tegorocznego Festiwalu w Opolu zaprezentowała się w zaskakującej fryzurze! Wokalistka zmieniła kolor włosów?! W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy!

Justyna Steczkowska na Festiwalu w Opolu

Justyna Steczkowska podczas tegorocznego Festiwalu w Opolu obchodziła swoje 25-lecie. Polska wokalistka zrobiła na scenie prawdziwe show, śpiewając swoje największe hity. Fani gwiazdy byli zachwyceni jej występem i wyglądem! Steczkowska pokazała się w krótkiej, skąpej kreacji, która idealnie wyeksponowała jej figurę oraz… w blond włosach!

Justyna Steczkowska blondynką?!

Mimo że jeszcze podczas prób w Opolu Steczkowska miała ciemne włosy, podczas występu na scenie zaprezentowała się już w krótkich, platynowych włosach! Początkowo fani ledwo poznali swoją idolkę! W takim wydaniu jeszcze nigdy jej nie widzieli!

Po widowiskowym występie, Steczkowska nagraniem w nowej fryzurze pochwaliła się w sieci.

Fajnie w blond? – zapytała na Instagramie

Internauci podzieleni

Pod postem, na którym gwiazda zaprezentowała swoją prawdopodobnie tylko chwilową metamorfozę, pojawiło się sporo komentarzy. Fani kobiety są jednak podzieleni, wiele z nich uważa, że wokalistka znacznie lepiej wyglądała w poprzedniej fryzurze.

Jest Pani piękna, ale w blond traci Pani oryginalność, to coś

Cóż… prawdziwa Kobieta zmienną jest… ale jednak ciemne włosy „na codzień”

Wróć do ciemnego bo się odkocham

Zaskakująca metamorfoza sceniczna! Oszalałem!

Blond powinien zostać na zawsze

Justyna Steczkowska wciąż zachwyca figurą. Piosenkarka opublikowała kadr w kusej sukience
Justyna Steczkowska od lat zachwyca nas swoim śpiewem, szykiem i świetną figurą. Zaledwie kilka dni temu gwiazda świętowała swoje 48. urodziny, jednak ciągle udowadnia, że wiek, to jedynie liczba. Na...

Oceń ten artykuł 2 3

Ogólna ocena Justyna Steczkowska w blond włosach! Wokalistka zaskoczyła swoją spektakularną metamorfozą! to: 40% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.
Komentarze