Już jest nowy teledysk Zenka Martyniuka. "Król disco-polo" nie zwalnia tempa!

Zenon Martyniuk w luksusowym aucie, u boki ślicznej modelki. Właśnie w sieci ukazał się nowy teledysk gwiazdy. "Król disco-polo" nie przestaje zaskakiwać!

Niezastąpiony król

Zenek Martyniuk wystepuje na scenie od ponad 30 lat. Jest wokalistą oraz gitarzystą. W 1989 roku założył razem z Mariuszem Anikiejem kultowy już zespół Akcent. Grupa wydała 15 albumów studyjnych. Największe hity Zenka to "Królowa nocy", "Przekorny los", "Gwiazda" oraz "Przez twe oczy zielone". Występował gościnnie w kilku filmach. Na podstawie jego zycia i twórczości powstał film biograficzny "Zenek".

Nowy teledysk

Popularność Zenka nie gaśnie. Nawet po 30 latach kariery dalej potrafi zaskakiwać swoich fanów. Właśnie ukazała się nowa piosenka Martyniuka oraz towarzyszący jej klip "To ja Ciebie wołam". Teledysk powstał w Flager Bech, na Florydzie. Na planie gwiazda disco-polo pokazała się w luksusowym samochodzie. U jego boku możemy zobaczyć przepiękną młodą modelkę - Cassy Cameron.

Natomiast w klipie, który zarejestrowaliśmy w USA tym razem wystąpiła ze mną Cassy, Amerykanka włoskiego pochodzenia, koleżanka Heidi Fahrenbach, która towarzyszyła mi na planie w poprzednich klipach - powiedział Martyniuk "Super Expressowi".

Wierna żona

Zenek od 1989 roku jest żonaty z Danutą Rolecką. Swojej ukochanej zadedykował utwór "Sonet dla miłości". Para ma syna Daniela oraz wnuczkę Laurę. Od lat małżeństwo udowadnia, że są w sobie bardzo zakochani.  Na planie zdjęciowym do "To ja Ciebie wołam" Zenkowi towarzyszyła właśnie żona. Dzięki temu nawet obecność ślicznej modelki nie rozproszyła piosenkarza. Martyniuk zdradził, że jego małżonka pojawi się w innym nadchodzącym klipie.

Danusia towarzyszyła mi na planie. Obserwowała pracę całej ekipy, ponieważ w następnym teledysku wystąpi razem ze mną - mówił wokalista.

Klip wyszedł zaledwie kilka godzin temu, a już zachwyca Internautów. A wam się podoba?

Danuta Martyniuk w młodości. Tak wtedy wyglądała. Nic dziwnego, że rozkochała w sobie Zenka [WIDEO]
Danuta Martyniuk od ponad trzydziestu lat jest żoną Zenona Martyniuka. Lider zespołu Akcent miał ponoć wypatrzeć ją w tłumie podczas potańcówki. Nie dziwi, że Danka rozkochała w sobie...

Nowy singiel Beyoncé podbija sieć! Jak brzmi "Break my soul"?
Beyoncé ostatni raz wydała album 6 lat temu. Od tamtej pory fani z niecierpliwością czekali na nowe utwory. Właśnie piosenkarka wypuściła do sieci singiel, który promuje jej najnowszą...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze