Kamil Szymczak nie zgadza się z opinią jurorów "Czas na show. Drag Me Out". Powinien być w finale?

W półfinale "Czas na show. Drag Me Out" odpadł Kamil Szymczak. Influencer na swoim koncie na Instagramie skomentował swój udział w programie. Według niego jury się myliło?

TVN/X-News
TVN/X-News

"Czas na show. Drag Me Out": ten duet wygrał program

Finał „Czas na show. Drag Me Out” już za nami, choć emocje jeszcze nie opadły. Program wygrali: Marcin Łopucki jako Lady FitMess i Twoja Stara. Duet zdobył nagrodę główną, czyli diademy królowych, o które walczył z Tomaszem Karolakiem i Himerą oraz Michałem Mikołajczykiem i Gąsiem.

Kamil Szymczak odpadł w półfinale

W przedostatnim odcinku z show pożegnał się Kamil Szymczak, którego Drag Mentorką była Shady Lady. Decyzję o tym podjęli jurorzy: Anna Mucha, Andrzej Seweryn oraz Michał Szpak. Teraz gwiazda TikToka zabrała głos w tej sprawie. Mężczyzna odniósł się do całego programu, jak i jego eliminacji.

Czas żebym i ja napisał kilka słów. To z pewnością była najciekawsza przygoda w moim życiu! Nigdy się nie spodziewałem, że będę miał okazję założyć szpilki i tańczyć na scenie, w dodatku u boku tak cudownej osoby jaką jest Shady Lady!!! Włożyłem w ten program całe serce, spędzałem po kilka godzin dziennie na treningach tańca i nie żałuję ani minuty!

Kamil Szymczak stwierdził, że jego występ nie był najgorszy. Nie zgadza się z opinią jurorów?

Niestety totalnie nie zgadzam się z opinią jury. Nie uważam żeby był to „najgorszy” występ wieczoru! Mało tego, w moim odczuciu był to najlepszy i najbardziej złożony występ z wszystkich które mieliśmy przyjemność tworzyć.

Kamil Szymczak uważa jednak, że dojście do półfinału to i tak „niezły wyczyn” dla osoby, która pierwszy raz miała na nogach szpilki. Na koniec pogratulował wygranej Marcinowi Łopuckiemu i Twojej Starej.

Shady Lady skomentowała wpis swojego podopiecznego

Wpis Kamila Szymczaka skomentowała jego Drag Mentorka – Shady Lady. Dziękuje mu za zaangażowanie i ciężką pracę. Wzruszające słowa zwycięskiej drag queen.

Kamil!! To była świetna przygoda i nie wymieniłabym Cię na nikogo innego. Twoje zaangażowanie… chęć pracy poza godzinami… od razu wielka otwartość na wejście w drag… to było widać i czuć! Przygoda i znajomość na całe życie!!! Dzięki!!

Katarzyna Skrzynecka zabrała głos po zwycięstwie męża w "Czas na show. Drag Me Out"
Marcin Łopucki wygrał pierwszą edycję "Czas na show. Drag Me Out". Przez cały czas mógł liczyć na wsparcie żony i córki. Jak Katarzyna Skrzynecka zareagowała na sukces swojego męża? Aktorka pokusiła się o komentarz na Instagramie.

Oceń ten artykuł 0 0