Kamila Kamińska i Michał Meyer zaręczyli się! Gwiazda "Barw szczęścia" i "Zakochanych po uszy" pokazała pierścionek [ZDJĘCIE]

Co to będzie za ślub! Kamila Kamińska i Michał Meyer, czyli aktorzy doskonale znani widzom serialu: "Zakochani po uszy", zaręczyli się! Gwiazda pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym z dumą prezentuje pierścionek zaręczynowy. Internauci ruszyli z gratulacjami!

Kamila Kamińska i Michał Meyer razem w serialu i w życiu

Kamila Kamińska i Michał Meyer są już po zaręczynach! Aktorka znana z takich seriali jak: „Barwy szczęścia” i „Zakochani po uszy” pokazała na Instagramie pierścionek, a zdjęcie z partnerem podpisała krótko: Dzień dobry #miłość.

Przyszłym mężem gwiazdy jest wspomniany już Micha Meyer. W „Zakochanych po uszy” aktorzy zagrali zakochaną parę, a uczucie szybko przeniosło się do realnego świata. W maju Kamila Kamińska i Michał Meyer powitali na świecie córkę Jaśminę, a teraz postanowili zrobić kolejny krok w ich relacji, o czym z radością poinformowali na Instagramie.

Wiadomość o tym, że gwiazda „Barw szczęścia” powiedziała „tak”, wywołała lawinę gratulacji! Swoje słowa pod postem pozostawili m.in.: Mateusz Janicki, Dariusz Wieteska, Joanna Opozda, Elżbieta Romanowska, Klaudia Halejcio i wiele innych „znanych i lubianych”.

Michał Meyer i Kamila Kamińska planują ślub

Kamila Kamińska ma za sobą intensywny rok; aktorka długo pojawiała się w serialu: „Barwy szczęścia”, gdzie wciela się w postać Reginy – ukochanej Franka (Mateusz Banasiuk). Grana przez nią postać na chwilę zniknęła z produkcji, a wszystko za sprawą narodzin małej Jaśminy.

Jaśmina Maria & Kama Mama & Tata Misza. Nasza córka urodziła się siłami natury 17 maja

– zdradziła początkiem czerwca Kamińska.

Kamila Kamińska i Michał Meyer zyskali też spore grono fanów dzięki produkcji pt.: „Zakochani po uszy”. Chociaż serial nie jest już emitowany od kilku miesięcy, to wciąż jest obecny w pamięci widzów! Jedna z internautek pod postem Kamili Kamińskiej z nutą humoru odniosła się do serialowej rzeczywistości, w której Joanna (w tej roli Katarzyna Grabowska) była żoną Piotra (Michał Meyer), a o jego serce musiała walczyć z bezwzględną Sylwią (Kamila Kamińska).

No to Aśka Popiel się zdziwi!

Z kolei my absolutnie się nie dziwimy, za to na ręce narzeczonych również składamy gratulacje!

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme świadkami zaręczyn w TV! Podczas rozmowy ich gość oświadczył się ukochanej [WIDEO]
Pomysłów na zaręczyny było już mnóstwo! Tym razem pewien młody sportowiec postanowił wykorzystać swoją obecność w studiu "Dzień Dobry TVN", by tam - na oczach widzów -...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze