hity na MAXXa
hity na MAXXa

"Kanapowczynie". Julia kilka dni temu wzięła ślub, a teraz pisze o ciąży! Odniosła się do plotek [FOTO]

Julia z "Kanapowczyń" pokazała zdjęcia ze ślubu na Instagramie. Ceremonia odbyła się zaledwie kilka dni temu. Dziś 20-latka napisała kilka szczerych słów na ten temat i odniosła się do plotek.

Julia z "Kanapowczyń" wzięła ślub! "On nie jest bogaty, ona nie jest w ciąży"

W ubiegłym roku widzowie mogli zobaczyć pierwszy sezon żeńskiej odsłony programu "Kanapowcy". W "Kanapowczyniach" poznali 5 kobiet ze Śląska, które postanowiły schudnąć na oczach widzów. Jedną z nich była Julia Bożek z Łazisk Górnych. W jej życiu zaszło wiele zmian. Ostatnio uczestniczka spełniła kolejne marzenie i wzięła ślub! Została żoną Bartka Marcinkowskiego. Szczęśliwi małżonkowie podzielili się w sieci fotorelacją z tego wyjątkowego dnia. Co ciekawe, na tablicach rejestracyjnych samochodu widzimy napisy: "On nie jest bogaty" i "Ona nie jest w ciąży". 20-latka skomentowała to pod jedną z publikacji.

Długo się zbieraliśmy, żeby wam się do czegoś przyznać – nie jestem w ciąży, mój mąż nie jest magnatem finansowym, a nasz ślub był bardziej romantyczny niż królewski! Ale za to mamy coś, czego plotki nie są w stanie ogarnąć – prawdziwą miłość! Tak więc jesteśmy trochę nudni bo ślub wzieliśmy tylko z miłości 

Julia w 1. sezonie programu "Kanapowczynie" schudła 17 kg

Julia Bożek w 2023 roku wzięła udział w pierwszym sezonie programu "Kanapowczynie". Mieszkanka Łazisk Górnych, która pracowała w żłobku, postanowiła zmienić swoje życie i nawyki, które miały zły wpływ na jej życie i zdrowie. 20-latce pomógł w tym trener Krzysztof Ferenc. Połączenie dietoterapii i aktywności fizycznej dało efekty. Na początku ważyła 119 kg przy wzroście 167 cm. W czasie realizacji programu schudła 17 kg.

"Kanapowczynie". Daria w programie schudła ponad 40 kg. Jak wygląda dziś? [FOTO]
"Kanapowczynie" to format, który budzi wiele emocji. Jedną z bohaterek pierwszego sezonu była Daria Larysz. Taksówkarka ze Śląska w czasie realizacji programu schudła ponad 40 kilogramów. Jak jej życie wygląda teraz? Czy wróciła do dawnych...

Oceń ten artykuł 0 1