Kanye West założył konto na Instagramie! Wrzucił już pierwszą fotę!

Raper już około pół roku temu rozważał dołączenie do Insta. Fani w końcu się doczekali. Kanye możemy już znaleźć na Instagramie, a nawet polubić pierwsze opublikowane zdjęcie! Jesteś ciekawy, jaką fotką podzielił się? Sprawdź

W marcu tego roku Kanye West na Twitterze napisał swoje przemyślenia na temat konta na Instagramie: "Myślałem o założeniu Instagrama, ale tylko pod jednym warunkiem. Nikt nie może prosić mnie lub próbować wmawiać, co mam wrzucać. To moja sztuka".

Raperowi zajęło pół roku, by podjąć ostateczną decyzję. W końcu możemy śledzić konto Kanye! Co ciekawe, mąż Kim Kardashian nikogo nie obserwuje, choć sam zyskał już ponad 845 tysięcy obserwujących jego profil! Na instagramowym koncie Westa znalazło się już pierwsze zdjęcie. Przedstawia futurystyczny samochód z filmu lat 90. – "Pamięć absolutna", który przejeżdża wzdłuż szklanego budynku! Chyba nikt się nie spodziewał takiej fotki.

A photo posted by Kanye West (@kanyewest) on

W tym wszystkim ciekawy jest fakt, że ostatni tweet Kanye mówi o tym, że raper pozbył się telefonu, by mieć więcej "przestrzeni do tworzenia".

Oceń ten artykuł 1 2

Ogólna ocena Kanye West założył konto na Instagramie! Wrzucił już pierwszą fotę! to: 33% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.