Karolina Gilon kokietuje podczas gorącej sesji foto. Kusy top podkreślił jej atuty! "Ogień dziewczyna"

Karolina Gilon wywołała na Instagramie "mały pożar"! Wszystko za sprawą jej najnowszej publikacji. Modelka wrzuciła do sieci krótki filmik, na którym zaprezentowała się w kusym topie. Reakcja internautów? Mogła być tylko jedna!

Karolina Gilon na Instagramie

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Karolina Gilon nie zwalnia tempa! Ledwo co wróciła ze słonecznej Hiszpanii, gdzie realizowany był nowy sezon programu: „Love Island. Wyspa miłości”, a już stawiła się na planie kolejnego projektu. Tym razem piękna modelka wzięła udział w sesji wizerunkowej dla telewizji Polsat, a efektem pochwaliła się na Instagramie. Gilon wprawdzie nie pokazała samych kadrów, ale wrzuciła do sieci krótki, zakulisowy filmik, który sporo zdradza!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Karolina Gilon (@karolinagilonofficial)

Przed obiektywem aparatu Karolina Gilon zaprezentowała się w skórzanym topie podkreślającym biust, na który zarzuciła luźną, błyszczącą marynarkę w kolorze zieleni. Efekt zachwycił internetową publiczność!

Karolina Gilon niczym Marilyn Monroe

Karolina Gilon to modelka, która brała udział w wielu różnorodnych sesjach foto, za każdym razem zbierając pozytywne recenzje – nie inaczej było tym razem! W komentarzach – obok komplementów – pojawiły się też ciekawe porównania. Niektórzy przyznali, iż Gilon w takim wydaniu przypomina Marilyn Monroe!

Pięknie jest iskra i jest ogień.

A jednak Marilyn Monroe żyje.

Cudnie Ci w tej fryzurze.

Gigi, jesteś boska.

Ogień dziewczyna.

Użytkownicy sieci nieprzypadkowo zwrócili uwagę na uczesanie Karoliny Gilon – niedawno modelka pochwaliła się bowiem metamorfozą, stawiając na „ostre cięcie”! Jak widać, w takim wydaniu bardzo spodobała się internetowej publiczności.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Karolina Gilon (@karolinagilonofficial)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Karolina Gilon (@karolinagilonofficial)

Karolina Gilon w programach TV

Karolina Gilon to doskonały przykład tego, że świat modelingu można połączyć ze światem TV. 33-latka była bowiem jedną z uczestniczek 5. edycji programu: „Top model”. Następnie Gilon otrzymała propozycję współpracy nie przed obiektywem, a… kamerą! W latach 2016-2019 w TTV prowadziła program pt.: „Druga twarz”.  Od trzech lat jest również „twarzą” polskiej edycji programu: „Love Island. Wyspa miłości”, w którym pomaga singlom i singielkom w poszukiwaniu miłości. Modelka gości również w show: „Ninja Warrior Polska”, współprowadząc program z Jerzym Mielewskim i  Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim. A wy, w której odsłonie lubicie ją najbardziej?

Rozstania i zaskakujące "przeparowanie" po "Love Island"? Uczestnicy show ogłosili niespodziewaną nowinę!
No to się porobiło! Wiele wskazuje na to, że uczestnicy 6. sezonu "Love Island. Wyspa miłości" postanowili zrobić własne "przeparowanie". Podczas gdy jedni Islanderzy mocno się od siebie oddalili, inni...

Oceń ten artykuł 0 1