Karolina Gilon pokazała, jak wygląda bez makijażu i w pełnym make-upie. Metamorfoza modelki robi wrażenie! [WIDEO]

Karolina Gilon nie ma przed swoimi fanami tajemnic. Niedawno piękna modelka pokazała, jak wygląda tuż przed nałożeniem makijażu oraz chwilę po "metamorfozie". Zmiana w wyglądzie prowadzącej "Love Island" nie przeszła na Instagramie bez komentarza!

Karolina Gilon bez makijażu

Karolina Gilon to gwiazda, która uwielbia metamorfozy! Piękna modelka niejednokrotnie prezentowała się w TV czy w Internecie w rozmaitych wydaniach, za każdym razem zbierając mnóstwo pochwał. Jej galeria na Instagramie wprost pęka w szwach, a niemal na każdej fotografii czy filmiku piękna prowadząca „Love Island. Wyspa miłości” „przemyca” dobrą energię. Tym razem Gilon postanowiła pokazać, jak wygląda przed nałożeniem makijażu, a jak tuż po „aktualizacji”. Krótkie nagranie przedstawiające metamorfozę modelki znalazło się na jej instagramowym koncie.

Metamorfoza Karoliny Gilon

Karolina Gilon wykorzystała popularny w mediach społecznościowych trend: już jeden ruch ręki wystarczył do tego, by na jej twarzy pojawił się pełen make-up! Oczywiście w rzeczywistości proces trwał zapewne nieco dłużej, a modelka skorzystała z internetowej aplikacji. W efekcie powstał krótki film przedstawiający współprowadzącą program: „Ninja Warrior Polska” w dwóch odsłonach. Jak na taką publikację zareagowali internauci?

Śliczna.

Rakieta.

Niewiele kobiet jest tak samo pięknych bez mejkapu, jak i z nim.

Kocham Twoją naturalność. No i ten uśmiech!

Już niebawem Karolina Gilon powróci na szklane ekrany – jesienią pojawią się bowiem kolejne edycje projektów z jej udziałem! Czekacie na powrót telewizyjnych hitów po wakacjach?

Ania i Włodek z "Love Island" nie posiadają się ze szczęścia: "Czas zacząć nowy etap w życiu". Para zbiera gratulacje!
Pamiętacie Annę i Włodka z minionej edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości"? Para w ostatnim czasie postawiła na spore zmiany, a o wszystkim poinformowała na Instagramie. W komentarzach pojawiły się...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze