Karolina Gilon szczerze o swoich zdjęciach sprzed metamorfozy: "Nie chciałabym wrócić do przeszłości"

Karolina Gilon niedawno udzieliła wywiadu, w którym wspomniała m.in. o swojej metamorfozie. Zapytana o to, jak odnosi się do zdjęć sprzed lat, pokusiła się o szczere wyznanie. "Nie chciałabym wrócić do przeszłości" - wyjawiła. O jakich kadrach mowa?

Karolina Gilon i metamorfoza

Karolina Gilon świetnie odnalazła się w świecie show-biznesu. Początkowo spróbowała swoich sił w programie: „Top Model”, startując w piątej edycji. Następnie została prowadzącą program TTV pt.: „Druga twarz”, a od 2019 roku jest związana z telewizją Polsat. Najpierw było „Love Island”, czyli projekt, w którym single i singielki poszukują „drugiej połówki”. Karolina Gilon na „Wyspie miłości” czuwa nad porządkiem i pomaga uczestnikom w nawiązywaniu nowych znajomości.

Piękna modelka jest również współprowadzącą program „Ninja Warrior Polska”, gdzie zagrzewa bohaterów do walki, a także „na gorąco” zbiera komentarze.

Karolina Gilon wzbudza zainteresowanie mediów, a ona sama chętnie odpowiada na rozmaite pytania. Niedawno w rozmowie z portalem „Party.pl” zdradziła, jak wyglądała jej droga do wymarzonej sylwetki. Gwiazda przyznała, że sporo zależy od nastawienia i sposobu życia – u niej sprawdziły się treningi i odpowiednia dieta:

Dużo bardziej o siebie dbam. Bardzo dużo trenuję z moją trenerką Gosią, to jeszcze też zdrowo się bardzo odżywiam, suplementuję, dbam w życiu o taki balans (…).

Karolina Gilon na Instagramie

W swoich dalszych słowach Karolina Gilon zdradziła, że „nie ma problemu” z powrotem do archiwalnych zdjęć. Warto dodać, że modelka ma za sobą sporą metamorfozę, a w przeszłości wyglądała nieco inaczej.

(…). Ja ostatnio rolkę wrzuciłam nawet ze swoimi starymi zdjęciami na Insta i ja po prostu mam do tego dystans ogromny. Bardzo się do tych zdjęć uśmiecham, jak bardzo się zmieniłam i w ogóle szacun, że tak mi się udało. Nie chciałabym nigdy wrócić do tamtych lat. (...) Koleżanki moje przeżywają, że mają trzydzieści coś lat, a ja się tak jaram, bo ja się teraz najlepiej czuję, więc nie chciałbym wrócić do przeszłości.

Wśród internetowych publikacji rzeczywiście znaleźć można kompilację archiwalnych fotografii przedstawiających Karolinę Gilon. Sama modelka w wywiadzie dla „Be Active” w 2018 roku wyjawiła, że udało jej się zrzucić 15 kilogramów w cztery miesiące:

(…) Schudłam: 15 kg w cztery miesiące. To było nowe i ekstremalne przeżycie. Byłam przyzwyczajona do swojej tuszy. Myślałam, że tak ma być i już. Dopóki nie zdałam sobie sprawy, że gdzieś się w jedzeniu zapędziłam i że muszę coś ze sobą zrobić. Nie miałam wtedy świadomości, czym jest zdrowe żywienie i jak ważny jest ruch. Nie uprawiałam żadnego sportu. Odchudzanie to był trudny okres w moim życiu, bo musiałam wdrożyć zupełnie nowe nawyki. Teraz sport jest dla mnie normą. Zwracam też o wiele większą uwagę na to, co jem.

Karolina Gilon w kusej kreacji. Prowadząca "Love Island" postawiła na róż! "Kobieta rakieta"
Karolina Gilon wybrała... róż! Prowadząca "Love Island" pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z imprezy urodzinowej, przy okazji prezentując się w "wieczorowej" odsłonie. Tak celebrowała...

Oceń ten artykuł 0 1