Karolina Gilon w mgnieniu oka zamieniła dres na obcisły strój. Zabawny filmik z modelką w roli głównej trafił do sieci! "Petarda"

Karolina Gilon wie, jak wywołać uśmiech na twarzy internautów przy jednoczesnym zbieraniu komplementów. Pod najnowszą publikacją modelki szybko zaroiło się od komentarzy! Wszystko za sprawą szybkiej metamorfozy prowadzącej "Love Island".

Karolina Gilon na Instagramie

Karolina Gilon ma za sobą pracowite miesiące: w ostatnim czasie zakończył się 6. sezon programu: „Love Island. Wyspa miłości”, w którym była prowadzącą. To właśnie wspomniana gwiazda witała w gorącej Hiszpanii kolejnych singli i singielki, by pomóc im odnaleźć „bratnie dusze”.

Nowa edycja „Love Island” dobiegła końca, a Karolina Gilon wróciła do Polski. Niezmiennie gwiazda jest aktywna w sieci, gdzie dzieli się z internautami rozmaitymi publikacjami dotyczącymi codzienności. Szczerość, humor i otwartość – to cechy, za które instagramowi obserwatorzy pokochali Gilon! Ona sama dba o to, by na jej profilu nie wiało nudą, raz po raz wrzucając rozmaite posty. Tym razem zaprezentowała się w dwóch wydaniach – i to na jednym nagraniu! Najpierw modelka wychodzi bowiem z pomieszczenia odziana w szary dres, by w mgnieniu oka zamienić go na seksowny, ciemny komplet…

Komplementy pod filmikiem Karoliny Gilon

Karolina Gilon wykorzystała możliwości social mediów do tego, by z nutą humoru pokazać swoją „metamorfozę”. W przedstawionej przez nią historii wystarczyło już tylko jedno małe potknięcie, by dres ustąpił miejsca zupełnie innej stylizacji. Użytkownicy sieci docenili inwencję twórczą prowadzącej „Love Island”, pisząc w komentarzach:

Też bym chciała się tak potknąć. Tymczasem został dziś dres.

No proszę, jakie potknięcia mogą być wznoszące. I zarazem super strój.

Sztos.

Petarda!

Wpisów pod filmikiem wciąż przybywa!

Karolina Gilon i metamorfozy

Karolina Gilon nie boi się metamorfoz! Uczestniczka 5. edycji programu: „Top Model” śmiało eksperymentuje zarówno z kreacjami, jak i całym wizerunkiem: niedawno postawiła na „ostre cięcie”. Długie pasma ustąpiły miejsca zdecydowanie krótszej fryzurze, a efekt zachwycił internetową publikę.

Karolina Gilon świetnie odnajduje się zarówno w internetowym, jak i telewizyjnym świecie. Oprócz wspomnianego już „Love Island” – jako współprowadząca – pojawia się także w show: „Ninja Warrior Polska”. Czym jeszcze nas zaskoczy? Zapewne niebawem się o tym przekonamy!

Sylwia Madeńska wskoczyła w bikini i stanęła przed obiektywem. Tak pozowała w bikini! "Jest ogień"
Sylwia Madeńska przesłała nieco słońca prosto z Egiptu, gdzie obecnie przebywa. Wśród iście wakacyjnych migawek znaleźć można również fotografię, na której tancerka z...

Oceń ten artykuł 0 1