hity na MAXXa
hity na MAXXa

Karolina Skiba uwodzi na Instagramie w demonicznej stylizacji [FOTO]

Karolina Skiba po raz kolejny udowodniła, że nie wstydzi się odsłaniania ciała. Modelka udostępniła  w mediach społecznościowych gorący kadr z anielsko-diabelskiej sesji zdjęciowej.

Karolina Skiba odsłoniła ciało

Karolina Skiba od niedawna jest żoną Krzysztofa Skiby. Ich związek od początku wywoływał spore emocje za sprawą dużej różnicy wieku. Młodsza ukochana muzyka udowadnia, że nie chce być znana tylko dzięki liderowi zespołu „Big Cyc”. Od lat konsekwentnie rozwija się jako fotomodelka. Choć, jak często podkreśla, na co dzień z powodzeniem pracuje w branży IT, po godzinach chętnie staje przed obiektywem. Tym razem zapozowała zaprzyjaźnionej fotografce z Łodzi.

Jeszcze trochę naszych kadrów z Paulinką

- napisała pod fotografiami.

32-latka pokazała swoim wirtualnym fanom dwa sensualne kadry. Zdecydowała się na anielsko-demoniczną stylizację. Ubrała krótką, czarną sukienkę z bardzo głębokim dekoltem. Wycięcie eksponowało biust. Pokaźna biżuteria zdobiła szyję Karoliny Skiby. Bardzo długie, sięgające za kolano czarne buty podkreśliły smukłe nogi modelki. Do ramion przeczepiono jej ogromne, czarne skrzydła. Na jednej z fotografii ukochana Krzysztofa Skiby kuca niczym anioł na pomniku. Na drugiej siedzi na wysokim krześle i zaczepnie wpatruje się w obiektyw.

„Anielska” Karolina Skiba poruszyła internautów

Pod fotografiami nie zabrakło pozytywnych reakcji. W komentarzach szybko pojawiły się emotikonki serduszek i płomieni. Fani docenili Karolinę Skibę licznymi komplementami.

Karolina Skiba jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej instagramowe konto obserwuje ponad 50 tysięcy osób. Celebrytka chętnie pokazuje nie tylko efekty profesjonalnych, odważnych sesji, ale i prywatne kadry. W jej wirtualnej galerii pojawiają się zdjęcia z podróży, romantycznych chwil z mężem czy innymi członkami rodziny.

Kinga Zawodnik szczerze o zmniejszeniu żołądka. Pokazała zdjęcia ze szpitala [FOTO]
Kinga Zawodnik postanowiła szczerze opowiedzieć o kulisach operacji bariatrycznej. Gwiazda TVN Style nie przebierała w słowach i pokazała nieocenzurowane zdjęcia.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Karolina Skiba uwodzi na Instagramie w demonicznej stylizacji [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.