Karolina z "Love Island 8" pokazała, jak spędza czas bez Bartka. Obok niej: inny uczestnik show!

Czy Karolina i Bartek z "Love Island 8" są razem po programie? To pytanie, które nurtuje widzów popularnego formatu. Ich zaciekawienie wzbudziła także niedawna aktywność wspomnianej Islanderki. Na jedno z branżowych wydarzeń Karolina wybrała się w towarzystwie innego mieszkańca hiszpańskiej willi... O kim mowa?

„Love Island. Wyspa miłości 8”. Karolina i Bartek po finale

Uczestnicy 8. edycji programu: „Love Island. Wyspa miłości” nie dają o sobie zapomnieć! Chociaż finał show odbył się miesiąc temu, to fani telewizyjnego formatu ochoczo sprawdzają, jak potoczyły się dalsze losy mieszkańców hiszpańskiej willi. Przypomnijmy: pierwsze miejsce zajęli Laura i Armin, drugie: Jaqueline i Bartek, trzecie: Karolina i Rafał, a czwarte: Oliwia i Adam.

Wkrótce po tym, jak zgasły kamery, finaliści zorganizowali własne „przeparowanie”. Jaqueline wyznała na Instagramie, że nakryła Karolinę i Bartka w hotelowym łóżku. Wspomniana para komentowała taki obrót spraw, wyznając, że pragnie rozwijać tę znajomość.

Bartek z "LI 8" wydał obszerne oświadczenie w sprawie zdrady. Jaqueline odpowiedziała mu w... czterech słowach!
To, co wydarzyło się po finale "Love Island 8", z pewnością będzie komentowane jeszcze przez długi czas. Na obszerne oświadczenie Bartka w sprawie jego zażyłości z Karoliną odpowiedziała inna Isalnderka - Jaqueline. Jak jego...

Czy Karolina i Bartek są razem po „Love Island 8”? To pytanie, które mogło pojawić się w głowach osób śledzących ich poczynania na Instagramie. Na niedawnej premierze kinowej Islanderka pojawiła się bowiem w zaskakującym towarzystwie…

Karolina z „Love Island 8” na Instagramie

Karolina Gackowska wybrała się na filmowe wydarzenie, ale towarzyszył jej inny uczestnik show. To Kuba, który, będąc na „Wyspie miłości”, przez pewien czas był mocno zainteresowany wspomnianą bohaterką. Ostatecznie Karolina zdecydowała się na związek z Rafałem, z którym dotarła do finału.

Jak widać, znajomi utrzymują ze sobą kontakt po programie. Mało tego, razem wybrali się na seans!

Karolina z "Love Island 8" pokazała, jak spędza czas bez Bartka. Obok niej: inny uczestnik show!

Fot. Fot. Pawel Wodzynski/East News, Warszawa, 14.11.2023. Premiera filmu „Igrzyska Śmierci. Ballada ptaków i węży”

Karolina i Kuba z „Love Island 8” razem spędzali czas

Jak to się stało, że u boku Karoliny znalazł się Kuba, a nie Bartek? Wszystko wyjaśniła sama zainteresowana, zabierając głos na Instagramie. Gackowska wyznała, że Bartłomiej nie mógł jej towarzyszyć:

Dostałam pewne zaproszenie na obejrzenie fenomenalnego filmu (…). Przed filmem – wiadomo – trzeba coś zjeść. Miałam się wybrać z Bartkiem, ale niestety nie mógł dotrzeć. Podobno wysłał mi godne zastępstwo. Czy aby na pewno będzie godne? Poradzisz sobie?

Mówiąc te słowa, Islanderka pokazała, z kim spędzała czas. W obiektywie pokazał się wspomniany uczestnik, odpowiadając:

Oczywiście, że tak.

Spodziewaliście się, że Karolina i Kuba są w tak dobrych stosunkach?

Karolina z "Love Island 8" pokazała, jak spędza czas bez Bartka. Obok niej: inny uczestnik show!

Fot. InstaStory @ karolina_gackowska_

Karolina z "Love Island 8" pokazała, jak spędza czas bez Bartka. Obok niej: inny uczestnik show!
Fot. InstaStory @ karolina_gackowska_

 

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Karolina z "Love Island 8" pokazała, jak spędza czas bez Bartka. Obok niej: inny uczestnik show! to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.