Karolina z "Love Island 8" w zaskakującym wpisie: "Z Bartkiem nie jesteśmy parą"

Czy Karolina i Bartek z "Love Island 8" są razem? Wypowiedź uczestniczki show, która niedawno pojawiła się na Instagramie, rzuca nowe światło na sprawę. Islanderka wprost przyznała bowiem, że nie jest w związku...

Uczestnicy „Love Island” po programie

Kiedy „Love Island 8” trafiło do TV, widzowie z niecierpliwością czekali na nowe odcinki. Teraz z równie wielkim zaciekawieniem śledzą losy bohaterów – które pary przetrwały? Kto ułożył sobie życie „na nowo”? Czy narodziły się jakieś przyjaźnie? Te informacje są chętnie wyszukiwane przez fanów „LI”.

Finał 8. edycji programu: „Love Island. Wyspa miłości” nie przyniósł zaskoczeń. Prowadząca – Karolina Gilon – ogłosiła, że projekt wygrał duet: Laura i Armin. Finalistami byli także Karolina i Bartek. Ona trafiła tam, będąc w parze z Rafałem, a on: z Jaqueline. Niemal tuż po zakończeniu nagrań doszło do kolejnego „przeparowania”. „Żaki” poinformowała na Instagramie, że nakryła w hotelu swojego partnera z willi w towarzystwie Karoliny. To uruchomiło kolejne wydarzenia – Instagram wprost zalały komentarze oraz oświadczenia Islanderów.

Bartek z "LI 8" wydał obszerne oświadczenie w sprawie zdrady. Jaqueline odpowiedziała mu w... czterech słowach!
To, co wydarzyło się po finale "Love Island 8", z pewnością będzie komentowane jeszcze przez długi czas. Na obszerne oświadczenie Bartka w sprawie jego zażyłości z Karoliną odpowiedziała inna Isalnderka - Jaqueline. Jak jego...

Wszystko działo się kilka tygodni temu. Czy teraz Karolina i Bartek z „Love Island 8” są razem? Odpowiedzi niedawno udzieliła sama zainteresowana, a jej słowa mogą zaskoczyć!

Karolina i Bartek z „Love Island 8” nie są w związku?

Karolina Gackowska i Bartłomiej Ratajczak tuż po opuszczeniu „Wyspy miłości" zajęli się pielęgnowaniem znajomości. Na Instagramie chwalili się m.in. wspólnymi wycieczkami oraz rozwijaniem pasji. Ostatnio jednak u boku Islanderki na jednym z wydarzeń branżowych pojawił się inny uczestnik show – Kuba. Wówczas Gackowska mówiła w sieci o tym, że Bartek nie mógł jej towarzyszyć, ale wysłał „zastępstwo”.

Karolina z "Love Island 8" pokazała, jak spędza czas bez Bartka. Obok niej: inny uczestnik show!
Czy Karolina i Bartek z "Love Island 8" są razem po programie? To pytanie, które nurtuje widzów popularnego formatu. Ich zaciekawienie wzbudziła także niedawna aktywność wspomnianej Islanderki. Na jedno z branżowych wydarzeń...

Słowa te nie zaspokoiły jednak dociekliwych internautów, którzy postanowili zgłębić temat. W efekcie Karolina po raz kolejny skomentowała swoją relację z Bartkiem, publikując specjalną relację w sieci. Przyznała wprost, że oficjalnie nie jest w związku ze wspomnianym mężczyzną.

Karolina z „Love Island 8” na Instagramie

Jak podaje magazyn „Party”, kilka dni temu Karolina z „Love Island 8” zaktualizowała Instagram, dodając sporo wyjaśniający wpis:

Z Bartkiem nie jesteśmy parą. Spotykamy się i poznajemy w realnym świecie, mierzymy się z problemami i codziennością, której nie było w programie. Na to potrzeba czasu żeby zobaczyć czy dana osoba nam odpowiada. Jak widzicie nie zawsze da się być cały czas ze sobą, bo mamy też swoje życie i obowiązki. Także nie ma żadnej zmiany miłości, bo tu dopiero się tworzy możliwość jej powstania, a czas pokaże, w jakim kierunku finalnie pójdzie.

Dodała także, na jakiej stopie jest jej znajomość z Jakubem:

Natomiast z Kubą to było czysto koleżeńskie wyjście. Tak jak mówiłam wiele razy na Live, mamy swoją paczkę i utrzymujemy żywe kontakty.

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Zupeczka_ (@karolina_gackowska_)

Oceń ten artykuł 0 0