Karta tarota na 09 – 16.08 to Koło Fortuny! Jaką daje wskazówkę?

Dzięki kartom tarota możemy odczytać wartościowe wskazówki, które mogą okazać się bardzo pomocne w codziennym życiu. Kartą na ten tydzień jest Koło Fortuny. Sprawdź, co to oznacza!

Koło Fortuny – co to za karta?

Koło Fortuny należy do głównej arkany tarota i jest dziesiątą kartą z kolei. Przedstawia sporych rozmiarów koło. Otaczają je trzy figurki, które są symbolami egipskich bogów. Z kolei na samym kole możemy odnaleźć symbole czterech żywiołów. W rogach karty widzimy stworzenia, które reprezentują cztery znaki zodiaku: Wodnika, Skorpiona, Lwa i Byka. To właśnie te konkretne znaki zodiaku symbolizują stałość i stabilność przekonań. Księgi przez nich trzymane symbolizują z kolei mądrość.

Koło Fortuny – jaką daje wskazówkę?

Koło Fortuny jest symbolem zmienności losu. Przypomina nam o tym, że wszystko może się zmienić, nawet jeśli od jakiegoś czasu doświadczamy niepowodzeń i mamy pecha, czyli znajdujemy się na dole koła, to przecież koło się obraca – niedługo będziemy więc na górze i będziemy cieszyć się powodzeniem. Koło Fortuny jest też przypomnieniem o tym, że otrzymujemy tyle samo, ile dajemy. Jeżeli jesteśmy nieuprzejmi, uprzykrzamy komuś życie i źle mu życzymy, to wszystko do nas wróci. W tym tygodniu szczególnie warto o tym pamiętać – obecność tej karty w czytaniu tarota oznacza, że mogą pojawić się sytuacje, w których od podjętej decyzji będzie zależeć to, czy świat zwróci nam za nasze działania dobrą czy złą energię. Koło Fortuny zapowiada również to, że mogą przydarzyć się rzezy, na które nie mamy wpływu. Nie należy próbować usilnie ich zmieniać, a przyjąć je i wierzyć, że wszystko idzie ku dobremu!

Co przyniesie drugi tydzień sierpnia? Sprawdź w horoskopie!
Kto w tym tygodniu może liczyć na powodzenie w sferze finansów, pracy i miłości? A kto będzie musiał zacisnąć zęby i być cierpliwy? Tego dowiecie się w horoskopie!


Jesteś zodiakalny lwem? Sprawdź, co o tobie wiemy!
Osoby urodzone między 23 lipca a 23 sierpnia to zodiakalne Lwy. Czasami ten znak mogą otrzymać osoby urodzone 22 lipca albo 24 sierpnia, jest to zależne od wielu czynników. Warto sprawdzić swój znak zodiaku...

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze