Kartą tarota na kolejny tydzień sierpnia jest Królowa Kielichów. O czym mówi?

Każda z kart tarota ma określoną symbolikę, której odczytanie może pomóc w rozwiązaniu konkretnych spraw. Ważne, aby traktować przekaz jako wskazówkę i radę, a nie jako wyrocznię. Jaki przekaz ma Królowa Kielichów?

Królowa Kielichów – co to za karta?

Królowa Kielichów należy do tzw. Małych Arkan tarota. Przedstawia kobietę, która siedzi na kamiennym tronie przy brzegu morza. Tron jest zdobiony wizerunkami morskich nimf. Królowa ma na sobie białą szatę i koronę, w ręku trzyma zamknięty kielich – jest on symbolem myśli i uczuć, które biorą się z głębi duszy. Królowa ma pod stopami kolorowe kamienie, a niebo nad nią jest bezchmurne. Obecność morza, którego kobieta jednak nie dotyka, jest symbolem połączenia z emocjami, ale nie przytłoczenie nimi – woda symbolizuje ducha i emocje.

Królowa Kielichów – jaką daje wskazówkę?

Królowa Kielichów jest symbolem współczucia i opiekuńczości, można jej energię porównać do energii matki. Mówi ona o osobie kreatywnej, obdarzonej silną intuicją. I właśnie to z nią silnie związany jest jej przekaz – zaufaj swojej intuicji, zwracaj uwagę na swoje uczucia i emocje. Nie pozwól sobie ich umniejszać ani pomijać, nie pozwól też przejąć im nad tobą kontroli. Kieruj się sercem i pozwól sobie na odczuwanie tego, co jest wewnątrz ciebie. To będzie pozytywny tydzień!

Co przyniesie najbliższy tydzień? Sprawdź horoskop!
Jakie niespodzianki przyniesie kolejny tydzień sierpnia? Czy będzie to dobry czas, czy raczej konieczne będzie zaciśnięcie zębów? Sprawdź!

Te 4 znaki zodiaku są najbardziej złośliwe ze wszystkich!
Nikt nie lubi padać ofiarą złośliwości innych, jednak 4 znaki zodiaku są w stanie naprawdę uprzykrzyć komuś życie. Jeśli chodzi o złośliwość, nie mają sobie równych!

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze