Kartonii i Mortalcio się rozstali! Polały się łzy. "Tego się chyba nikt nie spodziewał"

Kartonii i Mortalcio z Genzie poinformowali, że nie są już razem. "Nie są to plotki" - mówią wprost na nagraniu. Youtuberom w trakcie przekazywania tej wiadomości trudno było powstrzymać łzy.

Kartonii i Mortalcio nie są już razem

Wiktoria "Kartonii" Bochnak oraz Patryk "Mortalcio" Baran, członkowie grupy Genzie, poinformowali w filmie opublikowanym na YouTube, że zdecydowali się rozstać po pięciu latach związku. Na nagraniu, które pojawiło się w poniedziałek na kanale Wiktorii, obojgu trudno było powstrzymać emocje. Gdy zaczęli mówić o swoim rozstaniu, polały się łzy.

Nie są to plotki, ani nie jest to jakiś projekt, który ma wywołać szum. Z racji tego, że nasza relacja od samego początku była publiczna, chcielibyśmy Wam przekazać, że nie jesteśmy już razem [...]. Nasze zerwanie nie było spowodowane żadną większą kłótnią. Nie chcemy w tym filmiku analizować naszego związku ani uczuć

– powiedział Mortalcio.

"Teraz w naszym życiu rozpoczyna się nowy etap"

Patryk wyjaśnił fanom, że to on wyszedł z inicjatywą rozstania. Influencer stwierdził, że jego uczucia do dziewczyny po prostu wygasły. Nie zmieniło tego nawet wspólne zamieszkanie w domu.

Uważam, że w tej sytuacji nie ma co obwiniać Patryka, bo to on czuł. Podejmując tę decyzję, wiedział, że to będzie dobra decyzja, bo nie jest w stanie oszukać swoich uczuć. Szanuję jego decyzję i pozwalam mu być szczęśliwym, nam być szczęśliwym. Teraz w naszym życiu rozpoczyna się nowy etap

– mówi na nagraniu Wiktoria.

Fani w szoku: "Tego się chyba nikt nie spodziewał..."

Pod filmem z informacją o rozstaniu natychmiast pojawiły się komentarze od zasmuconych fanów. Dla wielu z nich informacja o zakończeniu związku youtuberów była sporym zaskoczeniem.

Weszłam z nadzieją, że to prank. Trzymajcie się kochani, wspieramy Was całym serduszkiem!

Byliście super parą. Wasz płacz łamie mi serce. Trzymajcie się kochani

Tego się chyba nikt nie spodziewał...

Jak przeczytałem tytuł (tego filmu - przyp. red.) to prawie się popłakałem

Serce mi pękło po prostu. To jest niemożliwe, że najlepsza para w Internecie się rozstała. Trzymajcie się

– czytamy w komentarzach pozostawionych przez użytkowników sieci.

Kartonii i Mortalcio są członkami grupy Genzie założonej przez Karola "Friza" Wiśniewskiego. Oprócz nich w projekcie biorą udział: Bartek Kubicki, Faustyna Fugińska, Hanna Puchalska i Bartek Laskowski.

"Twoje 5 minut". Internauci znają już zwycięzcę programu? Wujek Łuki zabrał głos
W ubiegłym tygodniu rozpoczęła się druga edycja show Friza pt. "Twoje 5 minut". Po emisji pierwszego odcinka internauci trafili na kilka tropów, które - ich zdaniem - mogą ujawniać tożsamość...

Oceń ten artykuł 5 1

Ogólna ocena Kartonii i Mortalcio się rozstali! Polały się łzy. "Tego się chyba nikt nie spodziewał" to: 83% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.