"Twoje 5 minut". Internauci znają już zwycięzcę programu? Wujek Łuki zabrał głos

W ubiegłym tygodniu rozpoczęła się druga edycja show Friza pt. "Twoje 5 minut". Po emisji pierwszego odcinka internauci trafili na kilka tropów, które - ich zdaniem - mogą ujawniać tożsamość zwycięzcy programu. O kim mowa?

"Twoje 5 minut". Za nami pierwszy odcinek drugiej edycji

W minioną sobotę Karol "Friz" Wiśniewski udostępnił na YouTube pierwszy odcinek drugiej edycji show "Twoje 5 minut". To program, w którym dwadzieścioro początkujących influencerów walczy o kontrakt z Ekipą i Genzie. Zwycięzca otrzyma również 100 tysięcy złotych. W pierwszym epizodzie z show pożegnały się dwie osoby: Wiktoria i Ulzi.

Choć Friz wypuścił dopiero pierwszy odcinek programu "Twoje 5 minut", to w sieci już rozpętała się dyskusja na temat tego, kto go wygra. Część internautów jest przekonana, że show zwycięży Pola. Użytkownicy sieci odkryli nawet kilka dowodów, które mogą świadczyć o wygranej 18-latki.

"Twoje 5 minut". Pola wygra program?

Widzowie znaleźli na Facebooku ogłoszenie dotyczące odstąpienia pokoju w akademiku, które Pola zamieściła na jednej z grup na Facebooku. Internautom podejrzany wydaje się fakt, że dziewczyna podobno zrezygnowała z wynajmu w połowie roku akademickiego.

Kolejnym dowodem ma być fakt, że 20 listopada Friz poinformował na Twitterze, że poznał finalistów pierwszego etapu show. Podobno kilka dni później Pola udostępniła nagranie na TikToku, na którym wyznała, że przez prawie miesiąc nie widziała swoich braci.

Co to może oznaczać? Ano znowu możliwe, że nic, ale miejmy to na uwadze

– skwitowała te doniesienia jedna z użytkowniczek Twittera.

"Twoje 5 minut". Wujek Łuki zabrał głos

Sensacyjnie plotki krążące w mediach społecznościowych dotarły już do Ekipy i Genzie. Na Twitterze wymownie skomentował je Wujek Łuki – jeden z jurorów programu.

Ciekawe czy Pola wygra T5M...

– napisał zapewne ironicznie.

Choć oczywiście nie jest wykluczone, że Pola rzeczywiście wygra "Twoje 5 minut", to na ten moment trudno wskazać zwycięzcę, opierając się jedynie na plotkach krążących w sieci. Przypomnijmy, że kolejny odcinek show zostanie udostępniony w sobotę w serwisie YouTube.

Pola podzieliła widzów programu "Twoje 5 minut". "Za bardzo stara się być Hanią"
Pola bierze udział w drugiej edycji programu Friza pt. "Twoje 5 minut". Uczestniczka show budzi jednak mieszane uczucia wśród widzów. "Za bardzo stara się być Hanią" - komentują internauci.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena "Twoje 5 minut". Internauci znają już zwycięzcę programu? Wujek Łuki zabrał głos to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.