Kasia Glinka będzie miała córeczkę? Aktorka opublikowała wymowny wpis. Pod nim lawina gratulacji [WIDEO]

Kasia Glinka jest mamą dwóch chłopców. Na Instagramie opublikowała wpis, który może sugeruje, że jej rodzina wkrótce się powiększy. Aktorka napisała o córce i spełnianiu się jej marzeń!

Katarzyna Glinka jest mamą dwóch chłopców

Katarzyna Glinka jest bardzo lubianą aktorką, która od lat wciela się w postać Kasi Górki w serialu „Barwy szczęścia”. Jest doskonale znana widzom także wielu innych produkcji. Zagrała między innymi w: „Klanie”„Pierwszej miłości” czy „Komisarzu Alexie”. Najważniejszą rolą dla niej jest jednak ta, którą odgrywa w życiu prywatnym. Kasia Glinka jest mamą dwóch chłopców: Filipa i Leo.

Katarzyna Glinka w ciąży? Mowa o córce i spełnianiu marzeń

Starszy syn – 11-letni Filip – jest owocem związku 46-latki z Przemysławem Gołdonem. W 2020 roku na świat przyszedł zaś Leo. Jego ojcem jest Jarosław Bieniecki, z którym aktorka była zaręczona, jednak ostatecznie para rozstała się rok temu.

Kasia Glinka nieustannie podkreśla, że synowie są dla niej najważniejsi i stara się im dać jak najwięcej miłości i matczynego ciepła. W mediach społecznościowych często publikuje wpisy dotyczące macierzyństwa i podkreśla, że robi wszystko, aby jej dzieci miały jak najlepsze wspomnienia z domu rodzinnego.

Kasia Glinka będzie miała córkę? Opublikowała tajemniczy wpis

Swoją ostatnią publikacją na Instagramie Kasia Glinka bardzo zaskoczyła fanów. Aktorka opublikowała krótkie wideo, na którym jednak nic nie mówi. Wyraźnie wzruszona patrzy w kamerę. Na materiale wideo pojawia się też napis:

Zawsze marzyłam o córeczce… Teraz moje marzenie się spełnia.

W opisie natomiast zapowiedziała:

CDN… [Ciąg dalszy nastąpi – przyp. red.]

Internauci szybko zareagowali na tajemnicze wideo. W komentarzach wymieniają się swoimi przypuszczeniami co do przekazu wpisu aktorki. Jedni domyślają się, że chodzi o losy odgrywanej przez nią postaci, inni sugerują, że zostanie matką chrzestną. Padły też sugestie o pojawieniu się zwierzaka w domu. Wielu obserwatorów dostrzegło jednak bardzo duże wzruszenie widoczne na nagraniu i od razu doszli do wniosku, że Kasia Glinka jest w ciąży.

Piesek czy kotek?
W filmie pewnie?
Wspaniale
Myślę, że chodzi o matkę chrzestną
Gratulacje
Pewnie ściema, ale fajnie by było gdyby uroda znalazła kontynuację
Gratuluję Pani Kasiu
To cudowna wiadomość, gratulacje
Wygląda na wzrusz, więc... gratulacje? - czytamy.

Czy Katarzyna Glinka jest w ciąży i będzie miała córeczkę? Jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie może udzielić tylko sama aktorka. Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość. 

Kasia Glinka pokazała nagi ciążowy brzuch. Do archiwalnej fotografii załączyła emocjonalny opis [FOTO]
Kasia Glinka z okazji Dnia Matki opublikowała na Instagramie archiwalny kadr. Zdjęcie pochodzi z sesji ciążowej. Aktorka zdecydowała się też na wzruszające wyznanie o byciu mamą.

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Kasia Glinka będzie miała córeczkę? Aktorka opublikowała wymowny wpis. Pod nim lawina gratulacji [WIDEO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.